HaberlerArdahan HaberleriAK Parti Çıldır İlçe teşkilatı Gençlik Kollarında görev değişikliği

AK Parti Çıldır İlçe teşkilatı Gençlik Kollarında görev değişikliği - Ardahan Haberleri

AK Parti Çıldır İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanlığında görev değişikliği yapıldı.

AK Parti Çıldır İlçe teşkilatı Gençlik Kollarında görev değişikliği

AK Parti Çıldır İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanlığını 3 yıl süreyle yürüten Dural Karahan, görevini Volkan Erdem'e devretti.
Bunun sadece bir bayrak değişikliği olduğunu dile getiren Dural Karahan 'Bu bizim partimiz içerisinde sadece bir bayrak değişikliğidir. Bizim AK Parti sevdamız yüreğimize işlemiştir. Dural gider, Volkan gelir, yarın oda değişir bir başkası gelir ama bizim partimize hizmetimiz her daim devam eder. 3 yıl boyunca büyük bir onur ve gururla, seve seve yürütmüş olduğum ve başta Çıldır İlçe Başkanımız Ahmet Rıfat Vural ve Ardahan İl Başkanımız Yunus Baydar olmak üzere birlikte omuz omuza çalıştığım AK Partili birbirinden değerli abilerim ve kardeşlerimle bundan sonrada aynı şevk ve istekle çalışmaya devam edeceğim. 3 yıl boyunca Çıldır İlçe Başkanımız Ahmet Rıfat Vural abim ve AK Parti Çıldır İlçe Teşkilatımızla birlikte 3 seçimde büyük başarılar elde edip, alnımızın akıyla ayrıldık. Her köye, her mahalleye, her eve girdik. Partimizi ve partimizin geleceğe dönük hedeflerini herkese anlattık. Bıkmadık, usanmadık, gittiğimiz her evde aile sıcaklığı ve samimiyet gördük. Biz onlarda ne gördüysek, onlara da aynısını verdik. AK Parti Çıldır Gençlik Kolları Başkanı sıfatıyla yürütmüş olduğumu görevi devrederken, hizmetlerimize AK Parti Çıldır İlçe Teşkilatı içerisinde devam edeceğim.
Yürütmüş olduğum 3 yıllık AK Parti Çıldır İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları başkanlığı görevine beni layık gören ve hep yanımda olan başta Çıldır İlçe Başkanım ve abim Ahmet Rıfat Vural'a, Ardahan İl Başkanımız Yunus Baydar'a, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve tüm AK Parti ailesine teşekkür ediyor, Volkan Erdem kardeşime yeni görevinde başarılar diliyorum' dedi.
AK Parti Çıldır İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanlığı görevine getirilen Volkan Erdem ise 'Önceki Gençlik Kolları Başkanımız Dural Karahan ile Gençlik Kollarında birlikte güzel işlere imza attık. Ondan almış olduğum bayrağı daha yukarılara taşımaya gayret göstereceğim. Beni bu göreve layık gören AK Parti Çıldır İlçe Başkanım Ahmet Rıfat Vural'a ve AK Parti Ardahan İl Başkanım sayın Yunus Baydar'a çok teşekkür ediyorum' dedi.

SIRADAKİ HABER
}