HaberlerKocaeli haberBaşkan Karabacak AK Parti ilçe yönetimini ağırladı

Başkan Karabacak AK Parti ilçe yönetimini ağırladı - Kocaeli haber

Darıca AK Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve ilçe yöneticileri, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak'ı makamında ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Başkan Karabacak AK Parti ilçe yönetimini ağırladı

Hac vazifesini yerine getiren Başkan Karabacak'ı tebrik ederek, ibadetinin kabul olması temennisinde bulunan Başkan Bıyık ve beraberindekiler, AK Parti iktidarıyla birlikte her alanda olduğu gibi yerel yönetimlerde de önemli hizmetlere imza atıldığının altını çizerek, Başkan Karabacak'a Darıca'ya kazandırdığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, görevinde başarılar diledi.
Nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Bıyık ve ilçe yönetimine teşekkür eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise geçtiğimiz günlerde yapılan kongreyle işbaşına gelen yeni ilçe yöneticilerini tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi. Başkan Karabacak, '13 yıldır halka hizmet Hakk'a hizmettir anlayışıyla görev yaptığımız ilçemizde yapılan her başarılı projede teşkilatlarımızın önemli payı vardır. İnanıyorum ki yeni ilçe yönetimimizle birlikte de önemli projelerin altına imza atacağız. Bizler büyük bir aileyiz' diyerek düşüncelerini açıkladı.

Başkan Karabacak AK Parti ilçe yönetimini ağırladıSIRADAKİ HABER
}