HaberlerSamsun'u 2023'e birlikte taşırız

Samsun'u 2023'e birlikte taşırız

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 'Samsun'un güçlü bir şehir olmasını hedefleyen bir anlayış ile şehrimizi 2023'e taşıyabiliriz' dedi

Samsun'u 2023'e birlikte taşırız

Canik Belediye BaşkanıOsman Genç, kongresini tamamlayan Atakum İlçe Teşkilatı'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yeniden başkanlığa seçilen İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulunan Başkan Genç, Samsun'un birlikte hareket edilmesiyle gelişebileceğine dikkat çekti.

UYUMLU ÇALIŞIYORUZ

Samsun'un ancak birlik-beraberlik içerisinde gelişebileceğine işaret eden Başkan Osman Genç, "Biz teşkilatlarımızla her zaman uyumlu çalışıyoruz, bundan sonra da uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. AK belediyeciliğin öncüsü Sayın Cumhurbaşkanımızın rehberliğinde şehrimizi daha ileriye taşımak adına birlikte hareket etmeliyiz. Samsun'un güçlü bir şehir olmasını hedefleyen bir anlayış ile şehrimizi ancak birlikte 2023'e taşıyabiliriz" dedi.

KOŞMAK ZORUNDAYIZ

Yeni Türkiye'de herkesin koşması gerektiğine vurgu yapan Başkan Genç, "Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız yeni Türkiye için çalışırken, bizler de hızlı koşmak zorundayız. Çünkü biliyoruz ki, milletin adamının temposuna ayak uyduramayanların yeni Türkiye'de yeri yok. Biz Samsun'u dünyayla ne kadar buluşturabilirsek, uluslararası arenada markamızı ne kadar yükseltirsek, insanlarımızın mutluluğuna o kadar katkıda bulunuruz. Ancak bunu ortak akılla, birlikte başarabiliriz" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}