HaberlerCamilere özel ilgi

Camilere özel ilgi

19 Mayıs Belediyesi, vatandaşların ibadetlerini sağlıklı koşullarda ve huzurlu bir şekilde yapabilmeleri için camilerin temizlik, bakım ve çevre düzenlemelerine özen gösteriyor

Camilere özel ilgi

19 Mayıs Belediyesi, vatandaşların ibadetlerini daha sağlıklı koşullarda ve huzurlu biçimde yapabilmesi için temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Cami ve din görevlilerinin toplumda çok önemli yere sahip olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Camilerimiz bir ibadet yeri olmanın yanı sıra toplumumuzu birleştirici özelliği ile insanın maneviyatını güçlendiren yerlerdir. Mabetlerimiz, insanların kardeşlik duygularının, hoşgörü anlayışının, birbirimize olan sevginin güçlendiği kutsal yerlerdir. Camiler, içerisinde başka hiçbir yerde bulamayacağımız çok özel bir huzur ve haz kaynağıdır" dedi.

EKSİKLİKLER GİDERİLİYOR

Göreve geldiği günden bu yana okulların yanı sıra camilerdeki eksiklikleri gidermeye özen gösterdiklerini belirten Topaloğlu "İlçemizdeki camilerimizin eksikleri konusunda bize gelen talepleri değerlendiriyor, eksikliklerini gideriyor ve hak ettiği değere kavuşturuyoruz" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}