HaberlerAydın HaberleriAYESOB Başkanı Çetindoğan'dan Vergi Dairesi ve Emniyete teşekkür ziyareti

AYESOB Başkanı Çetindoğan'dan Vergi Dairesi ve Emniyete teşekkür ziyareti - Aydın Haberleri

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, Ahilik Haftası etkinlikleri sırasında vermiş oldukları desteklerden dolayı Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu ve İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ'u teşekkür ziyaretinde bulundu.

AYESOB Başkanı Çetindoğan'dan Vergi Dairesi ve Emniyete teşekkür ziyareti

İlk olarak Vergi Dairesi Başkanlığını ziyaret eden AYESOB Başkanı Selahittin Çetindoğan, Başkan Müsevitoğlu'na gerek Ahilik Haftası'ndaki destekleri gerekse esnafa karşı olan tutum ve davranışlarından dolayı teşekkür ederek 'Bizler küçük esnaflar olarak elimizin emeği ile üretip kıt kanaat geçinirken her zaman da devlete karşı yükümlülüklerimizi yerine getirmeye çalışan bir topluluğuz. Tarihten bu yana kendisi ne kadar zorda olursa olsun bu memleketin esnaf ve sanatkarı her zaman devletinin yanında olmuştur. Bu anlayış içerisinde Ahilik Kültürü'nü yaşatmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda sizleri her zaman yanımızda görmek ve sizlerin desteğini her zaman hissetmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Aydın esnafı olarak kurumlarla bir bütün olmayı hedefliyoruz' diyerek esnaf adına Başkan Müsevitoğlu'na teşekkür etti.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan'a teşekkür eden Müsevitoğlu kendilerinin de toplumun en önemli temel taşları arasında yer alan esnaf ve sanatkarın her zaman yanında olmaya çalıştıklarını söyledi.
Daha sonra Emniyet Müdürülüğü'ne geçerek İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ'a teşekkür ziyaretinde bulunan Çetindoğan, 'Esnaf ve sanatkarla olarak her gün sabah akşam güvenle işe gelip gidebilmelerini gece gündüz demeden vazifesinin başında olan güvenlik güçlerine borçlu olduğumuzu biliyoruz. Bu nedenle polis teşkilatımıza da teşekkür ediyoruz' dedi.
Yapılan ziyaretten çok memnun oluğunu belirten İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ, Aydın Emniyeti olarak Ahilik Kültürünü yaşatmaya çalışan esnaf sanatkarların her zaman yanında olacaklarını söyledi.
Başkan Çetindoğan, İl Emniyet Müdürü Baştuğ ve Vergi Dairesi Başkanı Müsevitoğlu'na esnaf sanatkarlığın sembolü olan Ahi Evran heykeli hediye etti.

AYESOB Başkanı Çetindoğan’dan Vergi Dairesi ve Emniyete teşekkür ziyareti

SIRADAKİ HABER
}