Haberlerİstanbul HaberleriÜmraniye Belediyesi, binlerce kişiyi iş sahibi yaptı

Ümraniye Belediyesi, binlerce kişiyi iş sahibi yaptı - İstanbul Haberleri

Ümraniye Belediyesi, İstihdam Merkezi 2010 yılından bu yana 21 bin 510 vatandaşı 68 bin 790 farklı işe yönlendirerek, binlerce vatandaşın kurumsal firmalarda iş başı yapmasını sağladı.

Ümraniye Belediyesi, binlerce kişiyi iş sahibi yaptı

Ümraniye Belediyesi Türkiye İş Kurumu ile birlikte yürüttüğü ve belediye bünyesinde kurulan İstihdam Merkezi aracılığıyla, iş arayan vatandaşlara iş, firmalara uygun personel ve mesleki eğitimi almak isteyen kişileri de; meslek edindirme kurslarına yönlendirerek, kariyer planlamalarını sağlıyor.
İşsizlik sorununun çözümüne katkı sağlamak amacıyla Ümraniye ve İstanbul'un diğer bütün ilçelerinde yaşayan vatandaşları firmalarla buluşturan İstihdam Merkezi, 2010 yılından bu yana 21 bin 510 vatandaşı 68 bin 790 farklı işe yönlendirerek, binlerce vatandaşın kurumsal firmalarda iş başı yapmasını sağladı.
Ümraniye Belediyesi İstihdam Merkezi'nin sunduğu hizmetlerden yararlanabilmek için istihdam.umraniye.bel.tr adresinden, ister firma ister iş arayan vatandaş olarak kayıt yapılabiliyor. Gerekli bilgileri girip üyelik tamamladıktan sonra aranılan uygun personel veya en uygun işe başvuru yapabiliyor.

Ümraniye Belediyesi, binlerce kişiyi iş sahibi yaptı

SIRADAKİ HABER
}