HaberlerAydın HaberleriÇalınana motosikletini bulana 1000 TL ödül verecek

Çalınana motosikletini bulana 1000 TL ödül verecek - Aydın Haberleri

Aydın'ın Köşk ilçesinde artan hırsızlık olayları vatandaşları tedirgin etmeye başladı. Araba ve motosiklet hırsızlarının mekanı haline gelen ilçede dün gece bir öğretmenin motosikleti çalındı. Derslere motosikleti ile gidip gelen öğretmen çok zor duruma düştüğünü belirterek, motosikletini bulana ya da yerini polise bildirene 1000 TL ödül vereceği

Çalınana motosikletini bulana 1000 TL ödül verecek

Dün gece motosikleti ile bir yakınına ziyarete gittiğini ve evin kapısının önüne bıraktığı motosikletin çalındığını belirten Yunus Atar, 'Akrabamızda çok kısa bir işim vardı. Motosikleti park edip anahtarını yanıma alıp içeri girdim. Dışarı çıktığımda motosikletin yerinde olmadığını gördüm. Çevrede soruşturduk. İtekleyerek sokağın ilerisine kadar götürmüşler. Ardından ya bir kamyonete yükleyip ya da binip gidiyorlar. Bir zamanlar Aydın'ın en güvenli yerlerinden biri olan Köşk ilçesinin içine düştüğü duruma çok üzülüyoruz. Her yeri aradık bulamıyoruz' dedi.
Yaşadığı olaydan sonra emniyete gidip hırsızlardan şikayetçi olan Yunus Öğretmen, soysal medya hesabından da motosikletinin fotoğrafını paylaşıp 'Resimdeki 09 U 6517 plakalı motorum dün akşam 21:15 sıralarında Köşk merkezde çalınmıştır. Görenlerin en yakın polis merkezine ihbar etmesi vatandaşlık görevidir. Motoru bulan ya da ihbar edenlere 1000 lira para ödülü vereceğim' ifadelerine yer verdi.

Çalınana motosikletini bulana 1000 TL ödül verecek

SIRADAKİ HABER
}