HaberlerElazığ Haberleri(Özel Haber) Elazığspor'da hedef önce iyi futbol, sonra kazanmak

(Özel Haber) Elazığspor'da hedef önce iyi futbol, sonra kazanmak - Elazığ Haberleri

Hedeflerinin önce iyi futbol, sonra kazanmak olduğunu aktaran Elazığspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Ümraniyespor maçını kazanmak için oynayacaklarını ve galibiyetle Elazığ'a dönmek istediklerini söyledi.

(Özel Haber) Elazığspor'da hedef önce iyi futbol, sonra kazanmak

Elazığspor Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, geçen haftaki Çaykur Rizespor galibiyetinin kendileri adına büyük moral olduğunu aktararak, 'Hedef takımlarımızdan biriyle oynadık. Kendimize hedef seçtiğimiz maçlar Giresun, Rize ve Ümraniye'ydi. Bu hafta da Ümraniye ile oynayacağız' dedi.

'Kazanmak için oynayacağız'
Ümraniye maçının çok zor olacağına dikkat çeken Altıparmak, 'Ümraniyespor'un hocası geçen sene burada çalıştı. Burada oynayan futbolcuların orada olması, onlar için ayrı bir motivasyon olacak. Ama bizim bir tek amacımız var; önce iyi futbol oynamak sonra da kazanmak. Deplasmandaki başarılarımız ortada. Ümraniye maçı da bu maçlardan biri olacak. Kazanmak için mücadele edeceğiz. Hem iyi futbol oynayacağız, hem de yakaladığımız havayı sürdürmek istiyoruz' şeklinde ifade etti.
Elazığspor taraftarlarının Ümraniye'de kendilerine ayrılan yeri dolduracağını bildiğini hatırlatan Altıparmak, 'İnşallah onların desteği, bizim de mücadelemizle kazanacağız. Çok zor bir maç olacak, belki çok zor geçecek ama inşallah galibiyetle buraya döneceğiz' diye konuştu.

'En kolay yol hocayı değiştirmek'
TFF 1. Lig'deki teknik direktör ayrılıklarını da yorumlayan Altıparmak, 'Başarısız olunduğu zaman fatura hocalara kesiliyor. En son Hikmet Karaman ayrıldı. İnşallah biz böyle devam ettiğimiz sürece bu tür problemler yaşamayacağız. Futbolcuyu, yöneticiyi değiştiremeyeceğine göre en kolay yol hocayı değiştirmek. İstikrardan yana olmaya çalışıyoruz' diyerek sözlerini tamamladı.

(Özel Haber) Elazığspor’da hedef önce iyi futbol, sonra kazanmak

SIRADAKİ HABER
}