HaberlerŞehzadeler'den 'kırmızı' istek

Şehzadeler'den 'kırmızı' istek

Şehzadeler Taraftar Derneği Başkanı Murat Yaman, yakında tamamlanacak olan Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nun koltuk renkleri ve tribün yapısı konusunda Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'tan ricada bulundu.

Şehzadeler'den 'kırmızı' istek

Şehzadeler Taraftar Derneği Başkanı Murat Yaman, yakında tamamlanacak olan Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nun koltuk renkleri ve tribün yapısı konusunda Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'tan ricada bulundu. Yaman, yaptığı yazılı açıklamada, "Uzun süreden beri Samsunspor taraftarının en büyük istekleri tribün yapısı ve koltuk renkleri hakkında idi. Ancak bugüne kadar Samsunspor taraftarına ve Samsun şehrine net bir açıklama yapılmadı. Bu şehrin en önemli markası ve en önemli öğesi olan Samsunspor için yeni stadyumda Samsun'un en büyük markasının varlığı ve koltuk renkleri yönünde anketler yapıldı."

RİCADA BULUNDULAR

"Tüm anketlerde koltukların tamamının kırmızı olması ve koltuklarda Samsunspor yazması seçeneği açık ara birinci seçenek olarak dikkat çekti. Samsunspor taraftarının bugün itibariyle stat konusundaki isteği, koltuk renklerinin tamamının kırmızı olması ve Samsunspor ismi ve armasının stadyumda yer alması yönünde. Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç'ın ve diğer yetkililerin isteğimizi dikkate alarak, koltuk yapısının bu yönde düzenlenmesi, Samsunspor taraftarını mutlu edecektir. Bu nedenle Samsunspor taraftarı ilgili süreç için başta sayın Bakanımız olmak üzere tüm yetkililerden konuyla ilgili yardım rica etmekteyiz. "

Samsunspor resmi internet sitesindeki koltuk anketi: 

Taraftarın tercihi 'Kıpkırmızı' bir stad!

SIRADAKİ HABER
}