HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da Kalpar'la son tango

Samsunspor'da Kalpar'la son tango - Samsunspor Haberleri

Başkan Erkurt Tutu, Hüseyin Kalpar'la teknik direktörlük konusunda bugün bir kez daha masaya oturacak. Aradaki pürüzler halledilirse anlaşma sağlanacak aksi takdirde ise Samsunspor adına Kalpar defteri kapanacak

Samsunspor'da Kalpar'la son tango

SAMSUNSPOR'DA 3 SAATLİK GÖRÜŞME

Samsunspor'da teknik direktör arayışları sürerken, BaşkanErkurt Tutu, önceki gün Ankara'daHüseyin Kalpar'la bir araya gelmişti. Geçmişe dayanan dostlukları bulunan Tutu ve Kalpar'ın yaklaşık 3 saat süren görüşmesinde bir kaç konu dışında mutabakat sağlandığı ifade edilmişti. Başkan Tutu ve deneyimli teknik adam bugün Ankara'da son kez görüşecek. Aradaki pürüzlerin halledilmesi halinde tarafların anlaşma sağlayacağı belirtildi. Aksi durumda ise Tutu arayışlarına devam edecek.

ALTERNATİF HAZIR

İlk olarak Erkan Sözeri'den olumsuz cevap alanSamsunspor Başkanı Erkurt Tutu'nun Hüseyin Kalpar'la da anlaşamaması ihtimalini düşünerek alternatiflerini de hazırladığı öğrenildi. Bu durumda özellikle Engin İpekoğlu isminin ön plana çıkacağı, Başkan Tutu'nun deneyimli çalıştırıyla görüşeceği iddia edildi. Ancak Tutu'nun şu anda tek düşüncesinin Hüseyin Kalpar'la aradaki pürüzleri halletmek olduğu bu konuda çalışmalar yürüttüğü öğrenildi.

SIRADAKİ HABER
}