HaberlerRüzgar Erkoçlar'a teklif gelmiyor

Rüzgar Erkoçlar'a teklif gelmiyor

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla tekrar gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar, yapımcılardan oyunculuk teklif gelmediğini söyledi.

Rüzgar Erkoçlar'a teklif gelmiyor

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla tekrar gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar, yapımcılardan teklif gelmediğini söyledi.

Geçirdiği operasyonla adından söz ettiren oyuncu Rüzgar Erkoçlar, sevenlerinin “Ne zaman ekranda göreceğiz?” sorusu üzerine, “Teklif gelmiyor” cevabını verdi.

Sözcü’nün haberine göre, geçirdiği operasyon sonrası kabuğuna çekilen genç oyuncu, zamanının çoğunu çizim yaparak geçiriyor. Sinema ve dizi sektörüne kırgın olduğunu söyleyen Erkoçlar, “Teklif gelmiyor. Zamanımı evimde spor ve çizim yaparak geçiriyorum. Canım çok sıkkın” diyerek dert yandı.

Erkoçlar, “Karakter kriterim yok. İnandığım her projede yer alırım” dedi. Çorap ve tişört tasarlayan Erkoçlar, ürünlerini internette satarak geçimini sağlıyor.

RÜZGAR ERKOÇLAR KİMDİR?

26 Mart 1986, İstanbul doğumlu Onur Rüzgar Erkoçlar, oyunculuğa on yaşında oynadığı reklam filmleriyle başladı. 15 yaşındayken oynadığı Molped reklamıyla ünlenmiştir. Ardından birçok projede yer alan Erkoçlar ilk olarak Berna Laçin'in başrolü oynadığı Seni Yaşatacağım adlı dizide oynamaya başlamış, bu dizinin ardından Kadir İnanır'ın başrolde olduğu Bütün Çocuklarım adlı dizide oynamıştır. Oyuncu, en çok Emret Komutanım adlı dizi ve aynı ada sahip sinema filminde canlandırdığı Foto Fato rolü ile tanınmaktadır.

20 Şubat 2013 tarihinde müzik yapımcısı Erol Köse'nin Erkoçlar hakkında Twitter'da yayınladığı mesajda, oyuncunun cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirerek erkek olduğunu iddia etti. Oyuncu ve kardeşi tarafından yalanlanan iddia daha sonra doğrulandı ve oyuncunun yeni adının Rüzgar olduğu aktarıldı. Erkoçlar, Ayşe Arman'a verdiği, 24 Şubat 2013'te yayımlanan röportajında iki yıldır hormon tedavisi gördüğünü ve üç hafta önce de cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirdiğini açıkladı.

SIRADAKİ HABER
}