HaberlerMersin haberKundakçı kamerada

Kundakçı kamerada - Mersin haber

Mersin'in Tarsus ilçesindeki yaş sebze ve meyve halindeki yangın, kundaklama sonucunda ortaya çıktığı belirlendi. Kundakçı, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Kundakçı kamerada

Edinilen bilgiye göre, bugün sabah saat 05.00 sıralarında Hal kompleksi içinde bulunan boş plastik kasaların istiflendiği ve yan yana 18 adet şekilde sıralanmış olan depolarda çıkan yangın, bir anda depoların tamamını sardı.
Plastik kasaların yanıcı maddeden oluşması ve rüzgarında etkisiyle, sabah karanlığını aydınlatan alevlere Mersin İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri müdahale etti. Yangına 6 itfaiye aracı müdahale ederken, yaklaşık 2 saatlik çalışma sonucu yangın kontrol altına alındı. Yaklaşık 250 bin plastik kasasının olduğu 18 depo küle döndü.
Olayın ardından polis ekipleri, yangının çıkış nedeniyle ilgili çalışma başlattı. Yapılan çalışmalar sonucunda güvenlik kameraları da tek tek incelendi. İncelemenin ardından yangının kundaklama sonucunda çıktığı belirlendi. Kundakçı, güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye görüntülenirken, polis ekipleri şahsı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kundakçı kameradaSIRADAKİ HABER