HaberlerAfyonkarahisar HaberleriBakan Eroğlu, 2018 Dünya Motokros Şampiyonası tanıtım toplantısına katıldı

Bakan Eroğlu, 2018 Dünya Motokros Şampiyonası tanıtım toplantısına katıldı - Afyonkarahisar Haberleri

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'da gerçekleştirilen 2018 Dünya Motokros Şampiyonası tanıtım toplantısını katılıp ardından vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Bakan Eroğlu, 2018 Dünya Motokros Şampiyonası tanıtım toplantısına katıldı

Bakan Eroğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği memleketi Afyonkarahisar'da 2018 Dünya Motokros Şampiyonası tanıtım toplantısına katıldı. Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile birlikte motokros pistinde gerçekleştirilen toplantıda motor sporcuları Bakan Eroğlu için mini bir gösteri de sergiledi. Toplantıda ayrıca geçirdiği kaza sonrası hastanedeki tedavisi süren Milli Yarışçı Kenan Sofuoğlu'nun Bakan Eroğlu'na selamları da iletildi. Bakan Eroğlu, gösteriyi izledikten sonra alandan ayrıldı.
Bakan Eroğlu, daha sonra Cuma namazını kılmak için Mevlevi (Türbe) Cami'ne geldi. Namaz sonrası Bakan Eroğlu, Afyonkarahisar Belediyesi ve iş adamlarının desteği ile 40 hafız eşliğinde, 40 hatimle pişirilen 'Şifalı Aşure'den vatandaşlara dağıttı. Aşure dağıtımı esnasında izdiham yaşandı.

Bakan Eroğlu, 2018 Dünya Motokros Şampiyonası tanıtım toplantısına katıldı

SIRADAKİ HABER
}