Tokatspor'a büyük moral

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokatspor'a verilen moral yemeğinde, 'İnşallah son maçımızda da gerekli galibiyeti alıp yolumuza bakacağız ve yüzlerimiz gülecek' dedi.

Tokatspor'a büyük moral

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Tokatspor ligin son haftasında sahasında Keçiörengücü'nü konuk edecek. Küme düşme potasında bulunan Tokatspor'a maç öncesinde ise destek olmak, futbolculara moral vermek amacıyla İşeri Tesisleri'nde düzenlenen yemeğe Tokat Valisi Cevdet Can, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Belediye Başkan Yardımcıları Osman Altunordu, Mehmet Eroy, Tokatspor Kulübü Başkanı Şadi İşeri, Tokatspor Kulübü Teknik Direktörü Mustafa Ceviz, Tokatspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri ile futbolcular katıldı. Yemekte konuşma yapan Başkan Eroğlu, Tokatspor'un şehrin markalarından, sembollerinden ve önemli kurumlarından bir tanesi olduğunu kaydetti. Anadolu'nun şirin kenti Tokat'ın tanıtıma ihtiyacı olduğunu bu manada Tokatspor'un çok önemli bir görevi üstlendiğini ifade eden Başkan Eroğlu, 'Futbol milyarlarca insanı içine çeken sektör olmuş, her anlamda da büyük reklam yapan spor dallarından bir tanesi. Birçok ülkeyi ve şehri bilmezken futbol takımından dolayı o şehrin ismini bilmekteyiz, o şehri kısmende olsa tanımaktayız. Bizim için Tokat çok önemlidir, Tokatspor çok önemlidir. Bu şehrin insanları da Tokat ve Tokatspor denildiğinde gurur ve mutluluk duysun istiyoruz. Futbolu seven birisi olarak şunu belirtmek istiyorum. Tokat Spor şu anda bulunduğu yeri hak etmiyor ve bu takım gurubunda bulunan en iyi üç takımdan bir tanesi. Geçmişi yargılamıyoruz ama Tokat Spor Play-Off'ta veya daha iyi yerlerde liderliğe zorlayacak yerlerde olması gerekiyordu. Bir takım sıkıntılara rağmen, hoca değişikliği, yönetim değişikliğine rağmen bu takımı burada tutan tüm futbolcularımızı da tebrik ediyorum. Çünkü Tokat Spor'un yüzünü yere baktırmadınız. İnşallah son maçımızda da gerekli galibiyeti alıp yolumuza bakacağız ve yüzlerimiz gülecek. İnanıyorum ki bu değerli sporcularımızla önümüzdeki yıllarda şampiyonluğu hedeflemeliyiz. Bu geldiğimiz noktanın geçmiş yıllara göre daha iyi yerde olduğunu da belirtmek istiyorum. Bu şehrin yerel yöneticileri olarak her zaman Tokatspor'un yanında olmaya devam edeceğiz' diye konuştu.

Vali Can ise konuşmasında Tokatspor'un ligde kalacağına inandıklarını, taraftarın da ligin son maçında takımlarını yalnız bırakmamasını beklediklerini söyledi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da travesti usturayla saldırdı!

1 Samsun'da travesti usturayla saldırdı!

Samsun'da önce bıçakla saldırdılar sonra gasp ettiler

2 Samsun'da önce bıçakla saldırdılar sonra gasp ettiler

İmtihan...

3 İmtihan...

Samsun plakalı TIR'ın freni boşaldı: 1 ölü

4 Samsun plakalı TIR'ın freni boşaldı: 1 ölü

Kamp yeri hazır

5 Kamp yeri hazır

Samsun 'Gazi Devlet'te güvenlik zafiyeti mi var?

6 Samsun 'Gazi Devlet'te güvenlik zafiyeti mi var?

Samsunspor taraftarından fiyat tepkisi

7 Samsunspor taraftarından fiyat tepkisi

Travestinin usturalı saldırısına uğrayan genç ölümden döndü

8 Travestinin usturalı saldırısına uğrayan genç ölümden döndü

Samsunspor'da endişeli bekleyiş

9 Samsunspor'da endişeli bekleyiş

Numanoğlu'nun baba acısı

10 Numanoğlu'nun baba acısı


SIRADAKİ HABER