HaberlerBalıkesir HaberleriBaşkan Demiraslan, TOKİ projelerini inceledi

Başkan Demiraslan, TOKİ projelerini inceledi - Balıkesir Haberleri

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan ve yönetim kurulu üyeleri, Balya'da yapımına başlanan TOKİ projesini yerinde inceledi.

Başkan Demiraslan, TOKİ projelerini inceledi

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, AK Parti Balıkesir il teşkilatı, Milletvekilleri ve genel merkez teşkilatının girişimleri gerçekleştirilen proje ile Balya'ya büyük bir yatırım yaptıklarını söyledi.
12 milyon 198 bin TL yatırım bedeliyle gerçekleştirilen TOKİ projesinin 2016 yılının Kasım ayında başladığını söyleyen Demiraslan, 'İnşaat çalışmaları hızla ilerliyor ve bugün bu seviyeye geldi. 100 civarında çalışan ile devam eden çalışmalar 30 Mart 2018 tarihinde bitecek. Bu projede toplam 6 blok, 114 daire ve sosyal tesis alanları bulunuyor' dedi.
Türkiye'de yatırımların hızla ilerlediğine dikkat çeken AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, 'Ülkemizin gelişimi, yapılan yatırımlar, Türkiye'nin her yerinde kendini göstermektedir. Birçok yatırımın, projenin hayal bile olamayacağı işleri partimiz, hükümetimiz birer birer gerçekleştirmektedir. Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana, yapılan işlerin kat kat üzerinde yapılan yatırımlar sayesinde ülkemiz, muasır medeniyetler seviyesine emin adımlarla ilerlemektedir. Türkiyemizin, hatta Dünyanın çağdaş ve modern lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, daha mutlu, daha yaşanabilir bir ülke için gece gündüz çalışıyoruz. Çalışmalarımız ve gayretlerimiz, yorulmadan, bıkmadan ve usanmadan devam edecektir. Allah'ımıza hamd olsun ki hepimiz, çok büyük denen yatırımları bile sıradan olarak görmeye başladık. İşte bu durum bizi, daha çok çalışmaya ve daha ileriye götürmeye sebep olacaktır' şeklinde konuştu.
Balya'da yapımına devam eden TOKİ projesinin haricinde ilçe halkı için bir çok proje üzerinde de çalıştıklarını kaydeden Demiraslan, 'Rabbimin izni ile inşallah hepsini milletimizin de desteği ile tek tek gerçekleştireceğiz. Modern hayat çıtasını, daha yükseklere taşıyacağız. Bu münasebetle, TOKİ projesinin gerçekleştirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum' dedi.

Başkan Demiraslan, TOKİ projelerini inceledi

SIRADAKİ HABER
}