HaberlerSemih Öztürk: Onu mahvederim!

Semih Öztürk: Onu mahvederim!

Survivor'da Nagihan ve Yunus Günçe ile konuşan Semih Öztürk, gönüllüler takımındaki Serkay'a yüklendi.

Semih Öztürk: Onu mahvederim!

Yunus Günçe, Nagihan ve Semih Öztürk, Tuğba Özay’ın elenmesini değerlendirdi. Bir anda konu Gönüllüler Adası’ndan Serkay’a geldi.

Nagihan büyük tartışmalar yaşadığı Tuğba Özay için, "Gitti, üzüldüm. Seviyordum kendisini. Ne kadar sorun yaşamış olsak da burada 2 ay dolu dolu bir zaman geçirdim. Burada insanın günü gününü tutmuyor" dedi.

Yunus Günçe ise, Serkay'ın elenmesini istediğini söyleyerek, "Stratejik anlamda bakıyorum. Karşı taraftan etkili bir ismin ayrılması bize kısa ve orta vadede fayda sağlayacaktı. Böyle çok alay ediyormuş, arkamdan bir şeyler söylüyormuş. Merak ettiğim için soracağım. 'Ne söylüyorsun' diyeceğim sadece. Belki 'Abi bir şey söylemiyorum' diyecek. Çok alakasız bir yerde pat diye soracağım" ifadelerini kullandı.

Semih ise, "Ben bunların ettiği lafları biliyorsun ki konuşmuyorum, söylemiyorum da. Elimde bir dünya şey olmasına rağmen umurumda olmayan insanlar bunlar. Ama sen sorduğun zaman eğer beni karıştırıp bir şey söylemeye kalkarsa onu mahvederim" şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}