HaberlerSamsun Haberleriİlkadım Belediye Başkanı Tok: 'Hizmet için göreve geldik'

İlkadım Belediye Başkanı Tok: 'Hizmet için göreve geldik' - Samsun Haberleri

Derebahçe ve Yaşardoğu Mahallelerinde halkın büyük ilgisi ve sevgisiyle karşılanan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Göreve geldiğimiz günden bugüne halkımıza hizmetin en iyisini vermek için bu göreve talip olduk. Halkımıza hizmet etmek için bu görevlere geldik' dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Tok: 'Hizmet için göreve geldik'

İlkadım Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin Derebahçe ve Yaşardoğu Mahallelerinde yaptığı çalışmaları inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u mahalle sakinleri büyük bir ilgiyle karşıladı. Asfalt ve kaldırım çalışmalarını incelediği esnada vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Tok, “Sizlerin bu ilgisi ve teveccühü bize her zaman güç vermektedir” diye konuştu.

İLKADIM'DAN KESİNTİSİZ HİZMET

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen asfalt yol, renkli kaldırım ve yenileme çalışmaları vatandaşlardan büyük takdir topluyor. Aynı anda birden fazla noktada sürdürülen çalışmalar arasında bulunan Derebahçe Mahallesi Nuri Cerit Caddesi’nde 730 ton sıcak asfalt dökülürken Yaşardoğu Mahallesi’nde 5 bin metrekarelik alanda yapılan kaldırım çalışması da çevreye güzel bir görünüm kazandırdı. 

VATANDAŞLARIN MUTLULUĞU İÇİN ÇALIŞIYORUZ

“Gücümüzü ve sinerjimizi halktan alıyoruz” diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Göreve geldiğimiz günden bugüne halkımıza hizmetin en iyisini vermek için bu göreve talip olduk. Halkımıza hizmet etmek için bu görevlere geldik. Milletin hizmetkarı olarak vatandaşlarımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Milletimizin derdiyle dertleniyoruz. Bunun sözde kalmaması için gece gündüz, uzak yakın demeden tüm ilçe genelinde çalışmalar yapıyoruz. Asfalt çalışmalarımız, baskı beton ve renkli kaldırım çalışmalarımız sonrası vatandaşlarımızın oldukça memnun kaldığını görüyoruz. Halkımızın memnuniyeti bizleri de memnun ediyor” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}