Haberlerİstanbul Haberleriİstanbul'da özel harekat destekli narkotik operasyonu

İstanbul'da özel harekat destekli narkotik operasyonu - İstanbul Haberleri

İstanbul'da narkotimleri özel harekat polislerinin de desteğiyle Fatih'te narkotik operasyonu düzenledi. Operasyonda baskın yapılan bir evden yaklaşık 5 kilogram 'bonzai' diye tabir edilen sentetik uyuşturucu madde ele geçirildi.Ekipler , operasyon sırasında metruk binaların çatılarına tırmanarak aramalar gerçekleştirirken, operasyona katılan 'Go

İstanbul'da özel harekat destekli narkotik operasyonu

Fatih'te bir evde uyuşturucu madde olduğu bilgisini alan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı Sokak Suçlarıyla Mücadele narkotimleri, öğle saatlerinde Sinanağa Mahallesi Tetimmeler Sokağı üzerinde eve baskın düzenledi. Baskında evi didik didik arayan ekipler, yaklaşık 5 kilogram 'bonzai' diye tabir edilen sentetik uyuşturucu madde ele geçirdi. Ele geçirilen maddelere polis tarafından el koyuldu.

'Narko-Sokak' uygulaması da gerçekleştirildi
Öte yandan, narkotimleri ve motorize yunus ekipleri de meydanlarda 'Narko-Sokak' uygulaması gerçekleştirdi. Mekanları ve sokakları didik didik arayan ekipler, bölgede kuş uçurtmadı. Ekipler Genel Bilgi Tarama (GBT) sorgusu yaptığı 11 şahsı gözaltına alırken, aramalarda silah ve mühimmat ele geçirildiği öğrenildi. Ayrıca 'Golden' isimli narkotik köpeğiyle de çevre incelendi. Özel harekat polisleri ise bölgede otomatik silahlarla önlem aldı. Gözaltına alınan şahıslar ifadeleri alınmak üzere emniyete götürülürken, ekiplerin olayla ilgili çalışması sürüyor.

İstanbul’da özel harekat destekli narkotik operasyonu

SIRADAKİ HABER
}