Haberlerİzmir HaberleriMevlüt Ender Özer ismi Aliağa'da ölümsüzleştirildi

Mevlüt Ender Özer ismi Aliağa'da ölümsüzleştirildi - İzmir Haberleri

Aliağa'nın değerlerine sahip çıkan Aliağa Belediyesi, kuruluşundan vefat ettiği güne kadar Aliağa Ticaret Odasında görev yapan Mevlüt Ender Özer'in ismini ölümsüzleştirdi. Belediye, ilçenin ikinci ana arteri olan Atatürk Caddesinde yapımını tamamlayarak yayaların hizmetine sunduğu Aliağa'nın ilk üst geçidine 'Mevlüt Ender Özer Gönül Bağı Köprüsü'

Mevlüt Ender Özer ismi Aliağa'da ölümsüzleştirildi

Aliağa Ticaret Odası Meclis Başkanlığı görevini yürüttüğü esnada kalp yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü Ege Üniversitesi Hastanesinde hayatını kaybeden Mevlüt Ender Özer'in (59) ismi Aliağa'da yaşatılıyor. Aliağa Belediyesi, ilçenin ikinci ana arteri olan Atatürk Caddesinde yapımını tamamlayarak yayaların hizmetine sunduğu Aliağa'nın ilk üst geçidine 'Mevlüt Ender Özer Gönül Bağı Köprüsü' ismini verdi.
Uzun yıllar Gemi Geri Dönüşüm Sanayicileri Derneği Başkanlığı ve Yöneticiliği de yapan Özer, entelektüel kişiliği ve Aliağa'nın gelişimine ilişkin çalışmalarıyla Aliağa kamuoyunda saygı duyulan bir isim olarak tanınıyordu. Özer, 2015 yılında geçirdiği kalp yetmezliği sonucunda hayata gözlerini yumdu.

Mevlüt Ender Özer ismi Aliağa’da ölümsüzleştirildi

SIRADAKİ HABER
}