HaberlerSamsunspor HaberleriEmanete sahip çıkıyoruz

Emanete sahip çıkıyoruz - Samsunspor Haberleri

Teknik Direktör arayışları süren Samsunspor'da tecrübeli teknik adam Besim Durmuş, takımın başında yer alıyor. Durmuş, 'Samsunspor benim takımım. Şu anda bana emanet edildi. Emanete sahip çıkmak ise bizim görevimiz'dedi

Emanete sahip çıkıyoruz

Samsunspor'da teknik direktör arayışları bir yandan sürerken bir yandan da Samsunspor Altyapı Sorumlusu Teknik Direktör Besim Durmuş, takımı Çaykur Rizespor maçına en iyi şekilde hazırlıyor. Yönetimin takımı emanet ettiği Durmuş, "Ben Samsun'un evladıyım. Zor şartlarda çağrıldığımız anda Samsunspor'un yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Görevim bana emanet edilen Samsunspor'u hoca bulununcaya dek hazır halde tutmak. Üzerimize düşen bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek bizim görevimiz"dedi.

SOSYAL MEDYADA DURMUŞ FIRTINASI...

Samsunsporlu taraftarları sosyal medya sayfalarında teknik direktör Besim Durmuş'a büyük ilgi gösteriyor. Taraftarlar yaptıkları paylaşımlar ile Besim Durmuş'un Samsunspor teknik direktörü olması gerektiğini ve yönetimin Samsunlu hocalara sahip çıkması gerektiğini dile getiriyor.

SIRADAKİ HABER
}