HaberlerSamsun haberSamsun'da Azeri kadına kezzaplı saldırı!

Samsun'da Azeri kadına kezzaplı saldırı! - Samsun haber

Samsun'da para ihtiyacı bulunan kadına yardım etme bahanesiyle evine çağırıp ardından cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen adam, kadının yüzüne kezzap atarak tanınamayacak hale gelmesine sebep oldu

Samsun'da Azeri kadına kezzaplı saldırı!

Samsun'un Çarşamba İlçesi'nde, kendisine para yardımı yapacağını söyleyerek evine çağırdığı iddia edilen adamın saldırısına uğrayan kadın, yüzüne kezzap atılması sonucu tanınamayacak hale geldi.

YÜZÜME KEZZAP DÖKTÜ

Azerbaycan'dan Samsun'a gelen 41 yaşındaki Arzu İsmailova isimli kadının iddialarına göre, Çarşamba İlçesi'nde kendisine para yardımında bulunacağını söyleyen R.P.'nin saldırısına uğradı. İsmailova, "Beni yardım bahanesiyle evine çağırdı ve bende büyüğüm olarak gördüğüm için gittim. Ardından bana cinsel saldırıda bulundu, karşı koyunca da eline aldığı kezzabı yüzüme dökerek beni yaraladı" dedi.

CEZASINI ÇEKMELİ

Cinsel saldırıya uğradığını iddia ettiği R.P.'nin 65 yaşında olduğunu belirten İsmailova, "Ben iki çocuğu tek başıma büyüttüm ve Azerbaycan'dan Samsun'a ekmeğimi çıkarmak için geldim. Bu saldırı yüzünden tanınamaz hale geldim ve R.P.'den şikayetçiyim. Bana bunu yapan cezasını çekmeli" ifadelerini kullandı.

YÜZÜ TANINMAZ HALE GELDİ

Olayın ardından taksiyle Çarşamba Devlet Hastanesi'ne götürülen İsmailova, ilk müdahalenin ardından Eğitim Araştırma Hastanesi'nde bulunan Yanık Merkezi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Tedavisi devam eden İsmailova'nın yaralanması ile ilgili Çarşamba Emniyet Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatıldı.

Tayfur KARASIRADAKİ HABER
}