HaberlerKırıkkale HaberleriAK Parti'li Dağdelen: 'Var gücümüzle çalışacağız'

AK Parti'li Dağdelen: 'Var gücümüzle çalışacağız' - Kırıkkale Haberleri

Yeni göreve atanan Adalet ve Kalkınma Partisi Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen gerçekleştirdiği Sulakyurt ziyareti sırasında partinin hedefleri uğruna var gücüyle çalışacaklarını dile getirdi.

AK Parti'li Dağdelen: 'Var gücümüzle çalışacağız'

Çarşamba günü AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı görevini devralan Nuh Dağdelen, ilk ziyaretlerini Sulakyurt ilçesine yaptı. Sulakyurt AK Parti İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen ilçede yürütülen teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler aldı. İlçe teşkilatı ile yaptığı görüşmenin ardından ilçe esnafların ziyaret eden Dağdelen, vatandaşlarla bir araya geldi. İlçe sakinlerinin hayırlı olsun dileklerini alan ve taleplerini dinleyen Dağdelen, Sulakyurt'ta son olarak ilçe Kaymakamı Yunus Emre Vural'ı makamında ziyaret etti.

'Kongre sürecimiz devam ediyor'
Hali hazırda devam eden bir kongre süreci olduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen, 'Kongre sürecimiz devam ediyor. Şu ana kadar iki ilçemizde kongrelerimiz tamamlandı. Önümüzdeki haftalarda diğer ilçelerimizde de kongrelerimiz tamamlanacak. Partimize ve davamıza hizmet etmek için genel merkez teşkilat başkanlığımız ile Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız bizleri bu göreve layık gördü. Bizlerde halkımızın her kesimine ulaşacağız. Kutlu davamızı daha üst noktalara taşımak için var gücümüzle çalışacağız' dedi.

AK Parti’li Dağdelen: “Var gücümüzle çalışacağız”

SIRADAKİ HABER
}