HaberlerArnoma Medya Avrupa'ya açılıyor

Arnoma Medya Avrupa'ya açılıyor

ARNOMA GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Hoş, ARNOMA MEDYA olarak kısa süre önce çıkılan yolda her geçen gün genişleyen ekibi ve faaliyet alanları ile bugün Arnoma Medya, Teknoreel Yazılım ve Fikir Laboratuvarı şirketleri ile Samsun'un Lider kuruluşu olduğunu belirtti.

Arnoma Medya Avrupa'ya açılıyor

Yurtiçinde büyük hedeflere doğru koşan ARNOMA GRUP Ukrayna  ve Avusturya’da  yapmış olduğu yatırımlarla bünyesine iki yeni şirket daha kattı. Avrupa Pazarına Tüm tasarım ve yazılımı bünyesinde oluşturulmuş olan  Web Tabanlı Modüler Gerçeklik bir başka ifadeyle Sanal Gerçeklik uygulamalarıyla güçlü bir giriş yapan ARNOMA GRUP Türkiye’de olduğu gibi Ukrayna ve Avusturya’da da alanında lider kuruluşlar arasına girmeyi hedeflemektedir. 

ARNOMA GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Erkan HOŞ “ Kendilerini çok kısa sürede zirveye taşıyan tüm paydaşlarına , kendilerini  sadece hizmet alınan bir kurum olarak görmeyip kendi kurumlarının bir parçası olarak gören tüm müşterileri başta olmak üzere tüm  Samsun halkına ARNOMA GRUP’a verdikleri destek için Teşekkür ederek” sözlerine son verdi.  

SIRADAKİ HABER
}