HaberlerNecati Şaşmaz HaberleriNecati Şaşmaz'a Yoğun İlgi

Necati Şaşmaz'a Yoğun İlgi - Necati Şaşmaz Haberleri

Yeni filmi 'Kurtlar Vadisi Vatan'ın gösterimi ve söyleşi için rol arkadaşlarıyla birlikte Konya'ya gelen Necati Şaşmaz yoğun ilgiyle karşılaştı

Necati Şaşmaz'a Yoğun İlgi

Yeni filminin gösterimi ve hayranlarıyla söyleşi için Konya’ya gelenNecati Şaşmaz yoğun ilgiyle karşılandı. 

'Kurtlar Vadisi Vatan' filminin bir alışveriş merkezindeki sinema salonunda gösterimi ve söyleşine katılan başrol oyuncusuNecati Şaşmaz,Erhan Ufak veCahit Kayaoğlu’na sevenleri yoğun ilgi gösterdi. Özel korumalarının etrafından adeta etten duvar ördüğüNecati Şaşmaz, kendisini bekleyenlere seslenirken diğer oyuncular da hayranlarıyla selfie çektirdi.


Necati Şaşmaz, 15 Temmuz darbe girişimi gecesinde bir çok tuzağın ve planın bozulduğunu belirterek, filmde darbe gerçekleşseydi neler olabileceğini ele aldıklarını söyledi. Şaşmaz şöyle konuştu: "Allah’a çok şükür plan yapıcıların en büyüğü olan, herkes bir plan yapar ama O'nun planı başka.

 

 

O gün milleti uyandırdı ve buna izin vermedi. O gün birçok vatan evladı gazi birçok vatan evladı şehit oldu. Ve inanıyorum ki, sizlerde bu vatan evladı duygusunu içinde yaşayanlarsınız. Biz de bunları yaşayarak o gece muhtemelen gerçekleşmiş olsaydı darbe girişimi vatanımızın belirli yerlerinde bu ve buna benzer yönetimi idareyi ele geçirme planları söz konusu olduğunu öngörerek varsayarak bu filmi gerçekleştirdik. Allah bizleri o günlerden korusun. Bu millet şu amin seslerini duaları söyledikten sonra hiçbirşey olmaz Allah’ın izniyle.

Sizleri çok seviyorum.”

SIRADAKİ HABER
}