HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da imza bugüne kaldı

Samsunspor'da imza bugüne kaldı - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Başkanvekilleri Rüştü Araboğlu ve Ömer Çoruh ile yönetim kurulu üyesi Fikret Yalçın, teknik direktör adayı Engin İpekoğlu ile dün Nuri Asan Tesisleri'nde uzun süren bir toplantı yaptı. Toplantıda tarafların şartlarını sunduğu ve imzaların bugün atılacağı öğrenildi

Samsunspor'da imza bugüne kaldı

SAMSUN'A GELDİ

Samsunspor'da teknik direktör arayışlarında en somut adın Engin İpekoğlu'nda atılmıştı.Erkan Sözeri, Mehmet Özdilek ve Hüseyin Kalpar'ın teklifleri kabul etmemesiyle rota Engin İpekoğlu'na çevirilmişti. BaşkanErkurt Tutu önceki gün Ankara'da bir araya geldiği Engin İpekoğlu ile büyük ölçüde anlaşmış ve deneyimli çalıştırıcı Samsun'a davet edilmişti. İpekoğlu dün Samsun'a gelirken, Başkanvekilleri Rüştü Araboğlu ve Ömer Çoruh ile yönetim kurulu üyesi Fikret Yalçın'la Nuri Asan Tesisleri'nde buluştu.

KADRO KONUŞULDU

Tarafların bu toplantıda şartlarını sunduğu ve büyük ölçüde anlaşma sağladığı ifade edildi. Deneyimli çalıştırıcının mevcut kadro ve devre arası için de bazı isteklerde bulunduğu öğrenildi. Bugün Başkan Erkurt Tutu'nun da olacağı toplantıda son kez görüşülecek olan Engin İpekoğlu'nun anlaşma sağlanması durumunda resmi imzayı da atması bekleniyor. İki sezon önce Adanaspor'u Süper Lig'e çıkaran Engin İpekoğlu geçen sezon ise oldukça yüksek maliyetle kurulan Adana Demirspor'la son hafta ligde kalmıştı.

SIRADAKİ HABER
}