HaberlerSakarya HaberleriBaşkan Alemdar, Kemalpaşa Mahallesi'ne misafir oldu

Başkan Alemdar, Kemalpaşa Mahallesi'ne misafir oldu - Sakarya Haberleri

Daha önce kendilerine iletilen camii yeri talebi ile ilgili projenin tamamlandığını ifade eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, proje detaylarını bölge halkıyla birlikte değerlendirmek için Kemalpaşa Mahalle sakinlerine misafir oldu.

Başkan Alemdar, Kemalpaşa Mahallesi'ne misafir oldu

Serdivan'da atılan her adımın, hayata geçirilen her projenin temelinde birlik, samimiyet ve ortak aklın olduğunu belirten Başkan Alemdar, 'Yapılan çalışmaları birlikte değerlendirmek için bugün Kemalpaşalı hemşehrilerimizle bir araya geldik. Hayata geçirdiğimiz tüm projelerde adımlarımızı bölge sakinlerimizin fikirlerini alarak atıyoruz. Büyüğüyle küçüğüyle, genciyle yaşlısıyla herkesin görüşü bizim için son derece önemli. Bu birliktelik sayesinde Serdivanımıza güzel eserler kazandırıyoruz' dedi.
Vatandaşlardan gelen cami yeri talebini de değerlendirdiklerini ifade eden Başkan Alemdar, projenin hazırlandığını ve ibadethane ihtiyacının karşılanması noktasında bölgeye yeni bir mescit cami yapılacağını söyledi. Alemdar projenin detaylarını mahalle sakinleri ile paylaştı.

Başkan Alemdar, Kemalpaşa Mahallesi’ne misafir oldu

SIRADAKİ HABER
}