HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Taşçı gençlerle buluştu

Başkan Taşçı gençlerle buluştu - Samsun Haberleri

SAMSUN (İHA) – Atakum İğne Deliği Gençlik Merkezinin gönüllü buluşmasına katılan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, gençlere Atakum Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve yapılması planlanan projelerle ilgili bilgi verdi.

Başkan Taşçı gençlerle buluştu

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, İğne Deliği Gençlik Merkezinde düzenlenen, sezonun ilk gönüllü buluşmasına katıldı. Samsun'a bu yıl gelen ve gençlik merkezinin faaliyetlerinde gönüllü yer almak isteyen Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğrencileri için düzenlenen buluşmada Taşçı, gençlere belediyecilik hizmetleri ile ilgili bilgiler aktardı.
Gençleri önemsediğini ve gençliğin yararına olacak her çalışmanın ve projenin destekçisi olmaya devam edeceklerini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Söz konusu geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ise hiçbir fedakarlıktan kaçınmamız, söz konusu bile olamaz. Bu bağlamda, ilçemizde faaliyet gösteren ve üniversiteli gençlerimizden oluşan İğne Deliği Gençlik Merkezi de diğer gençlik oluşumları gibi bizim için son derece önemli. İmkanlarımız doğrultusunda verdiğimiz destekleri sürdüreceğiz. Bu destekler ile gençlerin sosyal, kültürel, sportif ve istihdam odaklı çalışmalar içerisinde bulunmasına katkı sağlamak bizim için önemli bir sorumluluktur. Sorumluluğumuzun bilincinde, gençlerimizin her zaman yanındayız' dedi.
Gençlik Merkezi faaliyetlerinde büyük desteği Başkan Taşçı'nın verdiğini ifade eden TOG İğne Deliği Gençlik Merkezi Yöneticisi Oğuzhan Öztanır, Taşçı'ya teşekkür etti. Oğuzhan Öztanır, 'Yaptığımız tüm projelerde en büyük destekçimiz Atakum Belediyesi olmuştur. Bu anlamda Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'ya, gençlere ve gençlere yönelik projelere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. O, bizim ağabeymiz gibi oldu. Her sıkıntımızda yanımızda oluyor. Kendisinin de genç olması, bizi anlamasını ve projelerimize dahil olmasını kolaylaştırıyor. Bu nedenledir ki Atakum Belediyesinde sadece gençlerle ilgilenmek için kurulmuş özel bir birim var. Başkan Taşçı'nın destekleriyle daha birçok projenin Samsun ve Atakum gençliğiyle buluşmasını sağlayacağız' diye konuştu.

Başkan Taşçı gençlerle buluştu

SIRADAKİ HABER
}