HaberlerSamsun HaberleriYıldıray Baş, yeniden aday

Yıldıray Baş, yeniden aday - Samsun Haberleri

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, genel kurulda yeniden aday olduğunu açıklayıp, 'Samsun ve Samsunlular adına büyük projelerimiz var. Yeni dönem ustalık eserimiz olacak' dedi.

Yıldıray Baş, yeniden aday

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) 6. Olağan Kurulu ile genel başkanını seçecek. SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, 15 Ekim 2017 Pazar günü İstanbul Kağıthane Belediye Meclis Salonu'nda yapılacak genel kurulda Genel Başkanlık için yeniden aday olduğunu açıkladı.

BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN

SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, genel kurul ve yeni dönemde yapmak istedikleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Önümüzdeki dönem SADEF olarak hedeflerini büyük tuttuklarını dile getiren Baş, "Samsunlular adına güzel yatırımlara öncülük etmeyi planlıyoruz. Öncelikle İstanbul'da Samsun öğrenci yurdu yapılması ile ilgili gerekli çalışmaları yaparak Samsunlulara ve sevenlerimize kazandırılması için çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız. Eğitime önem veren bir toplum olduğumuzu bu sözümüzü tutarak bir kez daha göstereceğiz. SADEF Dergisi çıkarılmasına devam ederek heşehrilerimize Samsun'u ve çalışmalarımızı daha iyi anlatabileceğiz. SADEF'in mülkiyetinin alınarak hemşerilerimizin hizmetine sunulması gibi daha birçok projemiz var. Her bölgede büyük Samsun buluşmaları organize etmeyi planlıyoruz. Kültür, sanat, spor, örf ve adetler, yılın enleri, Samsun'un değerlerini anma programı, Samsun'un turizmini seminerler düzenleyerek tanıtacağız. Ziraat odaları ile birlikte çalışarak çiftçinin sorunlarının çözülmesine katkı sağlayacağız. Yeter ki birliğiminiz daim olsun yapamayacağımız hiçbir şey olmayacaktır" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}