HaberlerAydın HaberleriAşureyi bu kez polisler ikram etti

Aşureyi bu kez polisler ikram etti - Aydın Haberleri

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Muharrem ayı dolayısıyla 2 bin 500 kişilik aşure hayrı yapıldı.

Aşureyi bu kez polisler ikram etti

İlçe emniyet müdürü başta olmak üzere ilçede görev yapan polislerin vatandaşlara aşure ikramında bulunduğu etkinliğe Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık da destek verdi.
Nazilli Belediye Meydanında gerçekleştirilen etkinliği Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Toplum Destekli Huzur ve Güvenliği Güçlendirme Destekleme Kalkındırma ve Yaşatma Derneği gerçekleştirdi. Her yıl geleneksel halde Muharrem Aylarında düzenlenen etkinlikte yaklaşık 2 bin 500 kişiye aşure ikram edildi. İlçe emniyet müdürü Bünyamin Daşdemir ile birlikte halka aşure dağıtımında destek olan Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, vatandaşlarla da bol bol sohbet ettiler.
'Hoşgörüyü asla eksik etmeyelim'
Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük, aşurenin birlik ve beraberliğin simgesi olduğunu ve kültürümüzü yansıttığını ifade ederek, 'Birlik ve beraberliğimiz sadece Muharrem Aylarında değil her zaman olmalıdır. Türk insanı dayanışmayı, kaynaşmayı ve yardımı sever. Özellikle de böyle günlerde duygularımız daha da güçlenir. Tarihimizden de örnek alarak birbirimize hoşgörü ve sevgi ile yaklaşmalıyız. Sadece böyle günlerde değil her zaman birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. Emniyet Müdürlülüğümüze ve personelimize emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum' dedi.

Aşureyi bu kez polisler ikram etti

SIRADAKİ HABER
}