HaberlerSamsun HaberleriCHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel: CHP kongrelerden güçlü çıkacak

CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel: CHP kongrelerden güçlü çıkacak - Samsun Haberleri

CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, CHP Samsun örgütlerinde delege seçimlerinin sona ermesiyle devam eden kongre sürecinden örgütlerin güçlü biçimde çıkacağını belirterek, 'Tek derdimiz ve hedefimiz, ülkemizi aydınlık yarınlara taşımak' dedi

CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel: CHP kongrelerden güçlü çıkacak

CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, CHP Samsun örgütlerinde devam eden kongre süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. Türkel, "CHP örgütleri ülkemizi karanlık günlerden aydınlık günlere taşımak adına, diğer siyasi partilerde olduğu gibi değil, büyük bir olgunlukla kongrelerini tamamlayacak" ifadelerini kullandı.

TEK DERDİMİZ AYDINLIK TÜRKİYE

Kongre sürecinin 1.5 ay önce başladığını ve bu hafta başı itibariyle İlkadım İlçe Örgütü'nde delege seçimlerinin tamamlandığını kaydeden Türkel, "Aralık ayı içerisinde ilçe kongremiz yapılacak. CHP örgütleri ülkemizi karanlık günlerden aydınlık günlere taşımak adına, diğer siyasi partilerde olduğu gibi değil büyük bir olgunlukla kongrelerini tamamlayacak. Kongrelerimizin kazananı veya kaybedeni olmaz. Tek hedefimiz ülkemizi örgütümüzle beraber aydınlık yarınlara taşımak. Kongre süreçlerinde tabi ki değişiklikler olabilir. 'Yoruldum' diyen arkadaşlarımız görevlerinden ayrılabilir. Örgütlere daha büyük katkı vereceğini iddia eden yeni, genç ve dinamik arkadaşlarımız bu gönül birlikteliğine katılabilir. Kongrelerden CHP'nin bütün örgütleri güçle ve yeni bir dinamizmle çıkacak" dedi.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}