Artvin haber: Artvin'de Üç Ayda 500 Ton Asfalt Döküldü

Artvin haber: Artvin'de yaz mevsimi boyunca Artvin Belediyesi tarafından Yeni Mahalle, Dere Mahallesi, Çamlık Mahallesi başta olmak üzere tüm mahalle ana yolları ve ara yollarında asfaltlama çalışması yapıldı.

Artvin'de Üç Ayda 500 Ton Asfalt Döküldü

Artvin Belediyesi 2017 yılının bahar ve yaz mevsimini yoğun çalışma temposu içerisinde geçirerek yeni bağlantı yolları ile birlikte stabilize ve onarımlarda yaklaşık 500 ton asfalt harcadığını bildirdi.
Kaliteli ulaşım herkesin hakkı diyen Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Belediyesi olarak önceliğin ulaşım hizmetleri olduğunu söyledi. Bu kapsamda Artvin'de ulaşımı rahatlatmak adına birçok yeni projeyi hayata geçirerek vatandaşların konforlu ve kaliteli ulaşım sağladıklarını ifade eden Kocatepe 'Turizm kenti Artvin'deki en büyük problemimiz olan ulaşım sıkıntısını aşmaya devam ediyoruz. Asfaltı olmayan mahallelerimize, sokaklarımıza sıcak asfalt dökerek halkın hizmetine sunuyoruz. Dr. Kadir Topbaş Bulvarımızı tamamlayarak hizmete açılması ile şehri yeni bir girişe kavuşturduk. Bu bulvarımız sayesinde şehrin trafiği rahat bir nefes aldı. İsmet Acar Bulvarı'nın genişletilmesi ile de şehrin trafiğine büyük bir hizmet yapmış olduk. Artık Artvin'e giriş çıkışlar trafik açısından daha rahat hale getirildi. Hizmetlerimiz sadece bununla sınırlı kalmayacak. Artvin halkının daha kaliteli bir yaşam sürmesi için biz belediye olarak üzerimize düşeni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz' dedi.
Asfaltlama çalışmaları kapsamında Çamlık mahallesi Atmaca mevkiinin yaklaşık 1,5 kilometrelik stabilize yolu sıcak asfaltla kaplanarak vatandaşların hizmetine sunuldu.
Atmaca mevkiinde yaşayan vatandaşlar yıllar sonra yollarının asfalt olmasından dolayı Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe'ye teşekkür ederek yazın toz topraktan kurtulduklarını bu sayede bahçelerinde daha iyi ürünler yetiştirebileceklerini dile getirdiler.

Artvin’de Üç Ayda 500 Ton Asfalt DöküldüEN ÇOK OKUNANLAR

Karaman'da FETÖ/PDY operasyonunda 2 asker tutuklandı

1 Karaman'da FETÖ/PDY operasyonunda 2 asker tutuklandı

Konya'da benzinlik yazıhanesinde çıkan yangın korkuttu

2 Konya'da benzinlik yazıhanesinde çıkan yangın korkuttu

Freni boşalan otomobil yatak odasına girdi

3 Freni boşalan otomobil yatak odasına girdi

Diyarbakır'da otomobil şarampole yuvarlandı: 6 yaralı

4 Diyarbakır'da otomobil şarampole yuvarlandı: 6 yaralı

İstanbul'da 5 Bin polis ile Yeditepe Huzur operasyonu

5 İstanbul'da 5 Bin polis ile Yeditepe Huzur operasyonu

Otomobil tramvay yoluna düştü: 2 yaralı

6 Otomobil tramvay yoluna düştü: 2 yaralı

Bağdat Caddesi'nde lüks otomobil dükkana girdi

7 Bağdat Caddesi'nde lüks otomobil dükkana girdi

Isparta'da trafik kazası: 1 yaralı

8 Isparta'da trafik kazası: 1 yaralı

Yol Çalışmasında Hafriyat Kamyonu Devrildi

9 Yol Çalışmasında Hafriyat Kamyonu Devrildi

Dik bakma yüzünden çıkan kavgada bir kişi bıçaklandı

10 Dik bakma yüzünden çıkan kavgada bir kişi bıçaklandı


SIRADAKİ HABER