HaberlerAdana HaberleriÇetin: 'Hizmetleri anlatmaya zaman yetmiyor'

Çetin: 'Hizmetleri anlatmaya zaman yetmiyor' - Adana Haberleri

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, açılışını yaptıkları yerleri, hizmetleri anlatmaya zamanlarının yetmediğini ifade ederek, 'Durmadan, dinlenmeden Çukurova'mızı güzelleştirmeye, hayat standartlarınızı yükseltmeye, halkımızla kucaklaşmaya ve tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz' dedi.

Çetin: 'Hizmetleri anlatmaya zaman yetmiyor'

Her salı açılış yapan Belediye Başkanı Soner Çetin, Huzurevleri Mahallesi'nde yapımı tamamlanan 14 nolu Çocuk Parkı ve Spor Tesisinin açılışını semt sakinleri ve çocuklarla birlikte yaptı.
Törende konuşan Başken Çetin, 'Sabahın erken saatlerinde başlayan maratonumuz gece geç saatlere kadar devam ediyor. Açılışını yaptığımız yerleri, hizmetleri anlatmaya zaman yetmiyor. Durmadan, dinlenmeden Çukurova'mızı güzelleştirmeye, hayat standartlarınızı yükseltmeye, halkımızla kucaklaşmaya ve tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Görev süremizin sonunda halkımızın karşısına verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmiş olarak alnımız ak, başımız dik çıkacağız' diye konuştu.
Huzurevleri Mahallesi'ne yapılan ve yapılacak olan projelerle ilgili halkı bilgilendiren Çetin, şöyle devam etti:
'Görev süremizde Huzurevleri Mahallesi'ne tam 7 adet yeni park ve spor tesisi kazandırdık. Mevcut olan birçok parkı ve spor tesisini baştan aşağı yeniledik. 10278 metrekare mezbelelik olan bu alana kazandırdığımız bu tesisin bugün açılışını yapıyor olmaktan çok mutluyum. Tüm semt sakinlerine sesleniyorum. Evinizin değeri kat be kat arttı. Yeşil alan miktarınız arttı ve yeni bir spor tesisiniz oldu. Huzurevleri Mahallesi'nde şu an 2 ayrı yerde daha park yapım çalışmalarımız devam ediyor. Merakla beklediğiniz kapalı semt pazarı ise çok yakında tamamlanacak ve sizlerle birlikte açılışını gerçekleştireceğiz' dedi.
Başkan Çetin, Adana'ya yapılacak en önemli yatırımlardan biri olacak Öğrenci Yurdu'nu Huzurevleri Mahallesi'ne yapacağını söyleyerek, 'Adı Atatürk olacak öğrenci yurdumuzu Huzurevleri Mahallesine yapacağız. Ve yine çok yakında temel atma töreninde hep bir arada olacağız' ifadelerini kullandı.
Huzurevleri Mahalle Muhtarı Mustafa Karaçor ise, 'Türkiye'de ilkleri gerçekleştiren Çukurova Belediye Başkanımız Soner Çetin'e teşekkür ediyorum. Buraya böyle bir tesis kazandırdığı için kutluyorum. Başkanımızla çalıştığım için mutlu ve gururluyum' diye konuştu.
Çetin, beraberindekiler ile tesisi gezdi, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çetin: "Hizmetleri anlatmaya zaman yetmiyor"

SIRADAKİ HABER
}