HaberlerGaziantep'te 2 terörist kaçtı iddiası!

Gaziantep'te 2 terörist kaçtı iddiası!

Sabah saatlerinde Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nün önünde patlatılan bomba nedeniyle 1 şehit, 23 yaralı haberleri gelirken, yapılan hain saldırının detayları da ortaya çıkmaya başladı.

Gaziantep'te 2 terörist kaçtı iddiası!

Sabah saatlerindeGaziantep Emniyet Müdürlüğü’nün önünde patlatılan bomba nedeniyle 1 şehit, 23 yaralı haberleri gelirken, yapılan hain saldırının detayları da ortaya çıkmaya başladı. 1’i canlı bomba olmak üzere 3 teröristin eylemi gerçekleştirdiği iddia edilirken, canlı bombanın kendini patlatmasından sonra diğer 2 teröristin uzun namlulu silahlarla ateş ettiği ifade ediliyor.

ANINDA KARŞILIK VERİLDİ

Canlı bombanın kendisini patlatmasından sonra diğer 2 teröristin uzun namlulu silahlarla açtığı ateşe anından karşılık veren güvenlik güçleri, yaşanan çatışma sonrasında teröristlerin kaçması ile birlikte kaçan teröristlerin peşine düştü. Habertürk’ten Müslim Sarıyar’ın iddiasına göre kaçan 2 terörist IŞİD üyesi olarak biliniyor.

POLİS HER YERDE ARIYOR

Kaçtıkları iddia edilen 2 terörist için güvenlik güçleri alarma geçerken, teröristlerin her yerde arandığı ifade ediliyor. Şehirdeki 1 Mayıs gösterilerinin iptal edilmesinin yanında, halka dikkatli olun ve kalabalık yerlerde bulunmayın uyarıları da yapılıyor.

SIRADAKİ HABER
}