HaberlerAtakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Gücümüzün kaynağı Atakumlular'

Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Gücümüzün kaynağı Atakumlular'

Atakum Belediyesi'nde, Çarşamba günleri düzenlenen halk günü uygulamasında vatandaşları dinleyen Başkan Taşçı, 'Atakum bizim ortak sevdamız. Sevdamızı daha da yaşanılabilir bir hale getirmek için verdiğimiz mücadelede en büyük güç kaynağımız Atakumlu hemşerilerimiz' diye konuştu.

Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Gücümüzün kaynağı Atakumlular'

Atakum Belediye Başkanıİshak Taşçı, gerçekleştirdiği halk günü uygulaması kapsamında, Atakumlularla buluşmaya ve sorunlarını, taleplerini, önerilerini dinlemeye devam ediyor. Atakum'da yaşanan hızlı değişim sürecinin en önemli güç kaynağının Atakumlular olduğunu ifade eden Başkan Taşçı, "Projelerimizdeki başarının temelinde, hayata geçirmeden önce vatandaşlarımızla yaptığımız fikir alışverişleri yatıyor” dedi.

HALK GÜNÜNE YOĞUN İLGİ

Atakum Belediyesi'nde Çarşamba günleri gerçekleştirilen halk günü uygulaması, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. İlçede gerçekleştirilen ve hayata geçirilmesi planlanan projelerle ilgili fikirleri alınan Atakumlular, öncelikli sorunları ve önerileri hakkında da bilgi veriyor. Halk günü uygulamasını son derece önemsediklerini kaydeden Başkan Taşçı, "Atakum hızla büyüyor. Bu büyüme ile birlikte değişimin ve gelişimin de hızlı bir şekilde devam ettiği ilçemizde, ortak akıla önem veriyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen önerileri, şikayetleri büyük bir titizlik içerisinde değerlendiriyor, bu bilgiler ve paylaşımlar ışığında çalışmalarımıza yön veriyoruz. Kişisel sorunlarından, ilçede sürdürülen çalışmalarımıza kadar her konuda paylaşımlarda bulunduğumuz vatandaşlarımıza, imkanlarımız doğrultusunda destek olmaya, yanlarında olmaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

SÜREKLİ ALANDAYIZ

Hayata geçirdikleri tüm projelerin öncesi ve sonrasında mutlaka Atakumlularla fikir alışverişinde bulunduklarını kaydeden Başkan Taşçı, “Projelerimizin ve sürdürülen çalışmalarımızın takibi noktasında, sürekli alandayız. Bu kapsamda mahallelerimizde, vatandaşlarımızla buluşuyor, önerilerini alıyoruz. Ulaşamadığımız vatandaşlarımız için de halk günü gerçekleştiriyoruz. Atakum'un geleceğine yön veren, yaşam kalitesini daha da arttıracak projelerimizle, örnek bir konuma ulaştık. Projelerimizdeki başarının temelinde, hayata geçirmeden önce vatandaşlarımızla yaptığımız fikir alışverişleri yatıyor. Atakum’da birlikte düşünüyor, birlikte hayata geçiriyor ve birlikte yaşıyoruz. Bu birlik ve beraberlikten aldığımız güç ile birbirinden önemli projeleri halkımızla buluşturmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}