Manisa haber: Nurgül Fidan'ın ismi spor kompleksinde yaşayacak

Manisa haber: Turgutlu Belediyesi şehir meclisi üyesi iken geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hayata gözlerini yuman Nurgül Fidan'ın ismi Turgutlu'da yapılan bir tesiste yaşayacak. Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, MHP'den meclis üyeliği ve Turgutlu OSB yönetim kurulu üyeliği yapan Nurgül Fidan'ın isminin Turgutlu'da yaşaması için büyükşehir meclisine teklifte bulunuldu.

Nurgül Fidan'ın ismi spor kompleksinde yaşayacak

Ergenekon Mahallesinde Manisa Büyükşehir Belediyesi ile Turgutlu Belediyesi tarafından yapılan ve önümüzdeki günlerde kapılarını açacak olan Spor Salonu ve yarı olimpik yüzme havuzuna Nurgül Fidan'ın isminin verilmesi için Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, MHP Büyükşehir Meclis üyeleri Hayriye Hızal Kaygısız, Engin Okyay ve Mustafa İlteriş Yağcıoğlu tarafından büyükşehir meclisine teklif verildi. Teklifin komisyona devredildiği ve komisyonda görüşüldükten sonra önümüzdeki mecliste gündeme alınacağı öğrenildi.
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, 'Turgutlu Belediyesi Meclis Üyeliği, Park Bahçeler Müdürlüğü, OSB Yönetim Kurulu Üyeliği ile ilçemize önemli hizmetlerde bulunmuş Merhume Nurgül Fidan'ın ismi Manisa Büyükşehir Belediyemiz ile açılışına hazırlandığımız Kapalı Salonu ve Yüzme Havuzu'na verilmesi adına Manisa Büyükşehir Meclis Üyelerimiz Hayriye Hızal Kaygısız, Engin Okyay ve Mustafa İltetiş Yağcıoğlu ile birlikte Büyükşehir Belediye Meclisi'ne önergemizi sunduk, önergemiz ilgili komisyonda görüşülecektir. Bu vesileyle Manisa Büyükşehir Belediyesi Ekim ayı meclis toplantı kararlarının ilimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum' dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

1 Mesut Yılmaz'ın oğlu ölü bulundu

İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

2 İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

3 Samsun'da kurs için gitti hayatı değişti

Hizmet yoksa oy da yok

4 Hizmet yoksa oy da yok

Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

5 Samsun'da minik Eymen derede boğuldu

 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

6 Samsun'da Fatih Temiz'e görkemli açılış

Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

7 Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

Kadroda önemli eksikler

8 Kadroda önemli eksikler

 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

9 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!

10 Gözaltına alınan terörist emniyet binasından atlayıp intihar etti!


SIRADAKİ HABER