Denizli haber: Valilikten babasının tutuklanmasını istediği uyuşturucu bağımlısı gençle ilgili

Denizli haber: Denizli Valiliği, bir babanın tutuklanması istediği uyuşturucu bağımlısı oğluyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, M.G.'nin 2 yıl önce uyuşturucu satışı yapmak suçundan gözaltına alınıp serbest bırakıldığı, 2017 Nisan ayında AMATEM'de bir hafta tedavi edildikten sonra taburcu edildiği ve takibinin de sürdüğü bildirildi.

Valilikten babasının tutuklanmasını istediği uyuşturucu bağımlısı gençle ilgili

Denizli'de, dün yapılan halk gününde bir babanın Vali'den uyuşturucu kullanan oğlunun tutuklanmasını istemesiyle Valilikten açıklama yapıldı. Açıklamada, 'Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce uyuşturucu madde paketlendiği ve satışının yapıldığı yönünde bilgiler alınan ilimiz Zeytinköy Mahallesi 5114 Sokakta Denizli sayılı ikametin civarında tertibat olan görevlilerimizce 22 Şubat 2015'te saat 20.40 sıralarında ikametten çıkan yaşları küçük F.B. ve M.G. isimli şahıslardan M.G.'in üzerinden 41 fişek halince toplam daralı 7,5 gram eroin maddesi ele geçirilmiş, şahısların yanına gelen ve bahse konu ikamette oturan R.Ç., isimli şahıs yakalanmış, alınan arama kararına istinaden yapılan aramada ikamette bulunan M.Ç.'in üzerinden 1 fişek halinde 2 gram esrar maddesi, yaşı küçük M.G.'nin üzerinden 4 fişek halinde 62 gram eroin maddesi ele geçirilmiştir. Yaşları küçük M.G. ve M.G., Çocuk Şube Müdürlüğünce Uyuşturucu Madde Ticareti yapmak suçundan 23 Şubat 2015 günü sevk edildikleri Cumhuriyet Başsavcılığınca serbest kalmışlardır. F.B. bilgisi alındıktan sonra salıverilmiş, şüpheliler M.Ç. ve R.Ç. haklarında hazırlanan Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan 23 Şubat 2015 günü sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanmışlardır' denildi.
Daha önce Denizli Devlet Hastanesi Denetimli Serbestlik Polikliniği tarafından 19 yaşındaki M.G.'nin tedavisinin takip edildiği belirtilen açıklamada, '6-12 Nisan 2017 tarihleri arasında Opioide bağlı bağımlılık sendromu tanısı ile Denizli Devlet Hastanesi AMATEM'e yatışı yapılmıştır. Tedavisi sonrası taburcu olan hasta AMATEM Polikliniği tarafından takiplidir ve tedavisi sürdürülmektedir. En son 10 Ekim 2017 tarihinde AMATEM Polikliniğine başvuran hastanın gerekli tetkikleri yapıldığı ve reçetesinin düzenlendiği bildirilmiştir' denildi.EN ÇOK OKUNANLAR

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

1 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

2 Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

3 SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

Psikolojik yorgunluk

4 Psikolojik yorgunluk...

Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

5 Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

6 Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

7 İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

Samsunspor'da sakatlık şoku

8 Samsunspor'da sakatlık şoku

Ankara'da trafik kazası: 3 yaralı

9 Ankara'da trafik kazası: 3 yaralı

TMO'ya ilgi artıyor

10 TMO'ya ilgi artıyor


SIRADAKİ HABER