HaberlerSamsun Haberleri Sınav Koleji Haber'de

Sınav Koleji Haber'de - Samsun Haberleri

Sınav Koleji 5, 6 ve 7'nci sınıfında öğrenim gören Basın- Yayın ve İletişim Kulübü'nün 16 öğrencisi, Haber Medya'yı gezerek yapım ve yayıncılık çalışmaları hakkında bilgi aldı

 Sınav Koleji Haber'de

Merkezi Atakum'da bulunan Sınav Koleji'nin 5, 6 ve 7'nci sınıfında öğrenim gören Basın-Yayın ve İletişim Kulübü'nden 16 öğrenci, Haber Medya'yı ziyaret etti. Ortaokul Müdür Yardımcısı Ayça Kayış ve Bilişim Öğretmeni Damlanur Taşbilek'le birlikte Haber Medya'ya gelen öğrencilere, Haber Müdürü Onur Nurdemir çalışmalar hakkında bilgi verdi.

MERAK ETTİKLERİNİ SORDULAR

Haber Gazetesi, Haberaks TV, Haber Radyo ve HaberHayat Dergisi'nin birim müdürleri ve çalışanlarıyla da görüşerek bilgiler alan öğrenciler, çeşitli sorular sorarak medya sektörü ile ilgili merak ettiklerine cevap aradı. Gazetenin görsel çalışmaları hakkında da bilgi alan öğrenciler, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun ve Haber Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Okan Aralan'la da bir araya geldi.

Sınav Koleji Ortaokul Müdür Yardımcısı Ayça Kayış, kendilerine gösterilen yakın ilgi dolayısıyla Haber Medya yetkililerine teşekkür ederken, Haber Medya yetkilileri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}