HaberlerSamsun Haberleri Muhtarlardan teşekkür

Muhtarlardan teşekkür - Samsun Haberleri

Kavaklı muhtarlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nu ziyaret ederek, ilçe genelinde yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti

 Muhtarlardan teşekkür

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu ziyaret eden Kavaklı muhtarlar, yapılan çalışmalar nedeniyle her iki isme de teşekkür etti.

MUHTARLARIMIZ RAHAT OLSUN

Kavaklı muhtarları makamında ağırlayan Başkan Yılmaz, "Köylerimizdeki sıkıntıları çözmek boynumuzun borcu. Bu yüzden hepiniz rahat olun, sırası ile tüm köylerimize gerekli hizmetler gidecek. Özellikle su konusunda büyük hassasiyetimiz var, bu hassasiyetle çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Su sorunu olan köyümüz kalmayacak" dedi.

TEMSİLCİMİZSİNİZ

Muhtarlarla Kavak Belediyesi toplantı salonunda biraraya gelen Başkan Sarıcaoğlu ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Üstünüzdeki baskıların farkındayız. Yol konusunda gerek Büyükşehir Belediyesi gerekse bizler, elimizden geldiğince çalışmalarımızı aciliyet sırasına göre sürdürüyoruz. Bizler halka hizmet hakka hizmettir mantığı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm muhtarlarımıza ziyaretlerinden ve hoş sohbetlerinden dolayı teşekkür ediyorum."

SIRADAKİ HABER
}