Haberlerİzmir HaberleriBuca rengarenk olacak

Buca rengarenk olacak - İzmir Haberleri

Buca Belediyesi'nin bu yıl ikincisini düzenleyeceği 'Renklerin Festivali' 15 Ekim Pazar Günü Buca Gölet Tesislerinde gerçekleştirilecek. Katılımın ücretsiz olduğu festivalde 300 kilo boya havaya atılacak ve katılımcılar rengarenk boyanacak.

Buca rengarenk olacak

Buca Belediyesi heyecanla beklenen 2. Renklerin Festivali için gün sayıyor. 15 Ekim Pazar günü saat 15.00'de Buca Gölet Tesislerinde başlayacak olan festival, 7'den 70'e tüm İzmirlileri renklerin dünyasına götürecek.
Radyo Romantik Türk'ün DJ performansı ile başlayacak olan festival programı katılımcıların yeteneklerini sergileyebileceği performans sahnesi ile keyifli saatler sunuyor. Festivalde, paintball, rodeo ve boks makinesi ile spor ve eğlenceyi aynı anda yaşayacak olan gençler, Positive Live Project konseriyle renklerin enerjisini danslara yansıtacak. Festival her yaş grubuna açık olacak. Çocuklar için oluşturulacak şişme oyun parkuru ile minik katılımcılar da gönüllerince eğlenme fırsatı yakalayacak.
Renklerin Festivali'nin en coşkulu anları ise 'Boya Savaşı' ile başlayacak. Kapı girişinde kısmen boyanan katılımcılar, 300 kilo rengarenk boyanın aynı anda havaya atılmasıyla festivalin gerçek coşku ve heyecanına kapılacak.
Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, 15 Ekim'de Buca Gölet Tesislerinde gerçekleştirilecek festivale gençleri ve kendini genç hisseden tüm İzmirlileri davet ederken, renklerin dünyasını tam anlamıyla yaşamak için beyaz tişörtleriyle gelmeleri çağrısında bulundu.

Buca rengarenk olacak

SIRADAKİ HABER
}