Hem telefon hem stres çarkı

Stres çarkları unutuldu sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. 2017'ye adeta damgasını vuran bu küçük oyuncakların artık bir de cep telefonu versiyonu bulunuyor. Çünkü neden olmasın?

Hem telefon hem stres çarkı

Nasıl bir anda yayılıp bu kadar popüler bir aksesuara dönüştüğünü anlayamadığımız stres çarkı, sadece farklı tasarımlarla sınırlı kaldı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Hong Kong tabanlı firma Chilli International tarafından tasarlanmış stres çarkı işlevi gören bir cep telefonu mevcut. Akıllı herhangi bir özellik beklememeniz gereken bu cep telefonu 1,4 inç boyutunda bir ekrana sahip. Altı farklı renk seçeneği sunan Chilli 32 MB’lık (evet megabyte) hafızayla geliyor. Ancak cihazın hafızasını 8 GB’a kadar SD kartla artırabiliyorsunuz. Her ne kadar bir internet tarayıcıya sahip olsa da 1,4 inçlik ekranda internete girme fikriyle ilgili ne demeliyiz bilemiyoruz. Ayrıca cihazın Bluetooth bağlantısı sunduğunu da ekleyelim. Herhangi bir özelliği olmayan bu telefonu ilginç kılan tek şey aslında bir stres çarkı olması oluyor.

 

 

2017’nin bitimiyle beraber hayatımızdan sonsuza kadar çıkmasını umduğumuz stres çarklarının daha ne gibi farklı alternatif ürünlere dönüşeceğini düşünmek ilgi çekici olsa da bir noktadan sonra veda etmek gerekiyor. Chilli’nin telefonu da onlardan biri. 20 dolarlık, “Alo” dedirten Chilli telefonlar Hindistan’da satılıyor.

 

 

 

 

KAYNAK:LOGEN ÇOK OKUNANLAR

Takım O'nu istedi

1 Takım O'nu istedi

Samsun'da silahlı saldırı!

2 Samsun'da silahlı saldırı!

Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

3 Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

4 Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

Samsun'a yakışmıyor

5 Samsun'a yakışmıyor

Samsun'da silahlı kavga zanlıları hakkında yeni gelişme

6 Samsun'da silahlı kavga zanlıları hakkında yeni gelişme

HER YER VAR, SAMSUN YOK

7 HER YER VAR, SAMSUN YOK

Bafra'da 2 kişi tutuklandı

8 Bafra'da 2 kişi tutuklandı

Kurduğu düzenekle annesine kendini öldürttü!

9 Kurduğu düzenekle annesine kendini öldürttü!

İpekoğlu'nun imha planı

10 İpekoğlu'nun imha planı


SIRADAKİ HABER