HaberlerTekirdağ HaberleriAlbayrak, Saray, Kapaklı, Ergene ve Muratlı'da çalışmaları inceledi

Albayrak, Saray, Kapaklı, Ergene ve Muratlı'da çalışmaları inceledi - Tekirdağ Haberleri

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray, Kapaklı, Ergene ve Muratlı İlçelerinde devam eden projeleri yerinde inceleyerek çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldı.

Albayrak, Saray, Kapaklı, Ergene ve Muratlı'da çalışmaları inceledi

İlk olarak Saray ilçesinde, Büyükyoncalı-Küçükyoncalı ve Küçükyoncalı-Saray yollarında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan ve devam eden yol çalışmalarını inceleyen Başkan Albayrak, '11 İlçeye 11 Okul Projesi' kapsamında yapımı devam eden Teknik Lise inşaatının son durumu ile ilgili de bilgi aldı. Saray ilçesi Çayla Mahallesini de ziyaret eden Başkan Kadir Albayrak, vatandaşlarla sohbet ederek talepleri dinledi.
Başkan Albayrak, Saray ilçesi sonrasında Kapaklı ilçesi Karlı Mahallesi ve Ergene İlçesi Karamehmet Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Talep ve ihtiyaçları dinledikten sonra vatandaşlara iyi akşamlar dileyen Başkan Albayrak, Muratlı İlçesi Yukarısevindikli ve Ergene İlçesi Vakıflar Mahallesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden sıcak asfalt çalışmalarını da yerinde inceleyerek çalışmalarını noktaladı.

Albayrak, Saray, Kapaklı, Ergene ve Muratlı’da çalışmaları inceledi

SIRADAKİ HABER
}