Kütahya haber: Gediz'de 357 konut için kura çekimi yapılacak

Kütahya haber: Kütahya'nın Gediz ilçesinde Belediye ve TOKİ işbirliği ile yapımı gerçekleştirilen 4. Etap 3+1 ve 2+1 konutların 'Konut Hak Sahipliği Belirleme' kura çekimlerinin 18 Ekim 2017 Çarşamba günü Saat 17.00 de Gediz Kültür Merkezinde yapılacağı bildirildi.

Gediz'de 357 konut için kura çekimi yapılacak

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu 'Belediyemiz ve TOKİ işbirliği ile ilçemiz Salur ve Ergenekon Mahallelerinde yapımı tamamlanan 357 konuttan oluşan 4. etap konutlar için, hak sahiplerinin konut belirleme kurası 18 Ekim 2017 Çarşamba günü Saat 17.00 de Gediz Kültür Merkezinde noter huzurunda yapılacaktır' dedi.
Gediz'de artan nüfusla birlikte konut ihtiyacının da sürekli arttığına, Gediz'in dışarıdan göç alan bir ilçe olduğuna vurgu yapan Başkan Saraoğlu,'ilçedeki konut ihtiyacının kapatılması için Gediz Belediyesi olarak bir takım çalışmalar yapıyoruz. Konut ihtiyacının kapatmanın yolu toplu konutlar üretmekten geçmektedir. Her geçen gün sanayisiyle, ekonomisiyle, turizmiyle, eğitim ve sosyal alanlarıyla hızla büyümeye devam eden Gediz ilçesi yaptığımız ve yapacağımız yatırımlarımlarla daha büyük bir ekonomi, daha nitelikli bir sosyal yaşam ve marka şehir olma yolunda hızla büyümeye devam edecektir. 4. etap konutların kura çekimi ile hak sahiplerinin konutları belirlenecektir. Belirtilen günde müracaatta bulunan hak sahiplerinin kura çekimine katılmaları önemlidir. Ev sahibi olan konut sahiplerine yeni evlerinde güle güle oturmalarını temenni ediyorum' dedi. (EFE)EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

1 Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

Parkta bulunan bebek cesediyle ilgili korkunç görüntüler ortaya çıktı

2 Parkta bulunan bebek cesediyle ilgili korkunç görüntüler ortaya çıktı

Galatasaray taraftarından havaalanı ve Florya'da protesto

3 Galatasaray taraftarından havaalanı ve Florya'da protesto

Şişli'de şiddetli yağmurla oluşan çukura 2 araç düştü

4 Şişli'de şiddetli yağmurla oluşan çukura 2 araç düştü

Takla atan araç, lisenin bahçesine uçtu

5 Takla atan araç, lisenin bahçesine uçtu

Minik öğrencilerden huzurevi sakinlerine ziyaret

6 Minik öğrencilerden huzurevi sakinlerine ziyaret

Patlayan bilgisayar yangın çıkarttı: çıkan yangından 20 kişi etkilendi

7 Patlayan bilgisayar yangın çıkarttı: çıkan yangından 20 kişi etkilendi


SIRADAKİ HABER