HaberlerAdıyaman HaberleriSamsat'ta öğrencilere kaynak kitap dağıtıldı

Samsat'ta öğrencilere kaynak kitap dağıtıldı - Adıyaman Haberleri

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde başarılı olan öğrencilere kaynak kitap hediye edildi.

Samsat'ta öğrencilere kaynak kitap dağıtıldı

GAP Bölge Kalkınma İdaresince finanse edilen ve Samsat Belediyesi tarafından uygulanan 'Samsat Gençlik ve Kültür Merkezi' projesi kapsamında önümüzdeki yıl liseye gidecek olan 50 başarılı öğrenciye kaynak kitaplar dağıtıldı.
Gençlik Merkezinde düzenlenen kitap dağıtım törenine katılan Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat, Samsat Merkez Ortaokulu ve Samsat İmam Hatip Ortaokulunda eğitimlerini sürdüren son sınıf 50 öğrenciye kitap dağıtarak kendilerine başarılar diledi.
Öğrencilere sohbet ederek tavsiyelerde de bulunan Başkan Fırat, 'En temel amacımız öğrencilerin ilgisini arttırmaktır. Bu konuda dar gelirli ve başarılı öğrencilere sürekli destek vermeye çalışıyoruz. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onlar için yapılan hiçbir yatırım boş değildir. En güzel geri dönüş eğitime yapılan yatırımla mümkündür. Bizde belediye olarak bu konuda elimizden geldiğince gayretli olmaya çalışıyoruz. Başarıya ödül koymak gerekiyor. Bu kapsamda ilçemizde okuyan başarılı 50 öğrencimize kaynak kitap dağıttık. Eğitim konusunda öğrencilerimize destek vermeye devam edeceğiz' dedi.

Samsat’ta öğrencilere kaynak kitap dağıtıldı

SIRADAKİ HABER
}