Ordu haber: Yeni Orduspor hırslandı

Ordu haber: TFF 3. Lig 2. Grup'un iddialı takımı Yeni Orduspor'da Teknik Direktör Cahit Terzi, pazar günü oynayacakları Anadolu Bağcılar maçı dahil olmak üzere 4 maçın 3'ünü iç sahada oynayacaklarına dikkat çekerek, 'Bu maçların hepsini kazanarak seriyi devam ettirmeliyiz' dedi.

Yeni Orduspor hırslandı

Haftalık basın toplantısında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Yeni Orduspor Teknik Direktörü Cahit Terzi, ilk haftalarda gerek bireysel hatalar gerekse sakatlık sebebiyle oynatamadıkları futbolcular sebebiyle iyi sonuçlar alamadıklarını ancak son iki haftadır bir seri yakaladıklarını kaydetti. Terzi, 'Şu anda 14-15 puanda olmamız gerekirdi. Tabii bunun sebepleri var. Takdir edersiniz ki yeni kurulmuş bir takımız. Transferler konusunda biraz geç hamle yaptık. İlk haftalarda bazı futbolcularımız sakattı. Mesela Onur'u transfer ettiğimizde antrenmansızdı. Fatih'in kaburgası kırılmıştı. Turan sakattı. Bunun üzerine bir de bazı futbolcuların bireysel hataları oldu. Tabii bütün bunları tek tek asgariye indirince son iki hafta bir çıkış yakaladık. Ben takımın iyi bir takım olduğunu biliyorum. Bireysel hataları önleyebilirsek bu takımı kimse tutamaz' diye konuştu.
Bu hafta saha ve seyircileri önünde oynayacakları Anadolu Bağcılarspor maçını kesinlikle hafife almadıklarını dile getiren Terzi, 'Alttan gelen takımlar daha tehlikelidir. O sebeple bu maçları ciddiye alıyoruz. Bu hafta ile beraber önümüzdeki 4 maçın 3'ünü içeride oynayacağız. 4 hafta bizim için çok önemli. Seriyi devam ettirirsek mutlaka başarılı oluruz' şeklinde konuştu.
Teknik Direktör Terzi, taraftarlardan destek beklediklerini de ifade ederek, 'Taraftar yanımızda olmalıdır. Ordu halkı bu takıma sahip çıkarsa bu takımın başarısız olma gibi bir lüksü yoktur. Bizim en büyük sıkıntımız taraftar' dedi.

Yeni Orduspor'a yeni tesis
Toplantıda yeni gelişmeler hakkında bilgiler veren Yeni Orduspor Kulübü Başkanı Faruk Zavalsız, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın destekleriyle Yeni Orduspor'a bir tesis inşa edileceğini açıkladı. Gülyalı-Turnasuyu mevkisinde iki nizam içim saha ve sosyal tesisin gelecek sezona yetişeceğini kaydeden Başkan Zavalsız, ihalenin yapıldığını ve çalışmaların yakında başlayacağını vurguladı.
Başkan Yardımcısı Ertan Bakır da sezon başında gerçekleştirdikleri transferlerin toplam maliyetinin yaklaşık 2.5 milyon lira olduğunu söyledi. Listelerindeki futbolcuların büyük bir bölümünü transfer ettiklerini belirten Bakır, 'Transferde mali açıdan kulübü zora çıkacak hiç bir futbolcu ili anlaşmadık. Şu anda mali anlamda denk bütçedeyiz. Borcumuz olmadığı gibi kasamızda para vardır. Kulüpteki ödemeler 3 arkadaşın ortak imzasıyla yapılır. Düzenli bir sistemimiz var. Her futbolcunun alacağı hesabına gününde yatar. Geçmişteki hataları tekrarlamamak için çok dikkatli davranıyoruz' açıklamasını yaptı.
Düzenlenen basın toplantısına ayrıca Yeni Orduspor Başkan Yardımcısı Ertan Bakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Şahin ve İsa Garip katıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

Afrin sınırında üst düzey askeri hareketlilik

1 Afrin sınırında üst düzey askeri hareketlilik

Sadaka kutusu çalarken güvenlik kameralarına takılan hırsız yakalandı

2 Sadaka kutusu çalarken güvenlik kameralarına takılan hırsız yakalandı

Obüsler PKK/PYD hedeflerini vuruyor, tanklar sınıra yığılıyor

3 Obüsler PKK/PYD hedeflerini vuruyor, tanklar sınıra yığılıyor

Bakan Fatma Betül Sayan Kaya'dan Zeytindalı Operasyonu açıklaması

4 Bakan Fatma Betül Sayan Kaya'dan Zeytindalı Operasyonu açıklaması

Suriye sınırına sevkiyat sürüyor

5 Suriye sınırına sevkiyat sürüyor

Afrin'e en büyük askeri sevkiyat

6 Afrin'e en büyük askeri sevkiyat

Vatandaşlar Türk askerini uğurladı

7 Vatandaşlar Türk askerini uğurladı

Kilis'e 3. roket düştü

8 Kilis'e 3. roket düştü

Yol ortasında duran otomobil, zincirleme kazaya neden oldu

9 Yol ortasında duran otomobil, zincirleme kazaya neden oldu

Kilis'e ikinci bir roket daha düştü

10 Kilis'e ikinci bir roket daha düştü


SIRADAKİ HABER