HaberlerKonya HaberleriNEÜ Akademedya'ya'ya TRT'den iki ödül

NEÜ Akademedya'ya'ya TRT'den iki ödül - Konya Haberleri

Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) bünyesinde kurulan Akedemedya Araştırma ve Uygulama Merkezi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık öğrencileri 'TRT Geleceğin İletişimleri Yarışması'nda iki ödül aldı.

NEÜ Akademedya'ya'ya TRT'den iki ödül

Bu yıl TRT tarafından 3'üncüsü gerçekleştirilen genç iletişimcilere destek olmak, onların yenilikçi yönlerini geliştirmek amacıyla düzenlenen 'TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması' ödülleri sahiplerini buldu. Ankara TRT Arı Stüdyosu'nda gerçekleştirilen ödül töreninde Necmettin Erbakan Üniversitesi de yerini aldı. TRT tarafından düzenlenen yarışmada 'Radyo Yayıncılığı', 'Televizyon Yayıncılığı', 'Sesli Görüntülü Haber Yayıncılığı' ve 'Yeni Medya Yayıncılığı' olmak üzere 4 ana ve 15 alt dalda ödüller dağıtıldı.
Yarışmaya Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesinde kurulmuş olan Akademedya Araştırma ve Uygulama Merkezi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık öğrencileri 6 eserle başvuruda bulundu. Değerlendirmeler sonucunda Mücahit Karcı 'Yeni Medya' kategorisi 'Blog' alt dalında 'Aşk-ı Konya' eseriyle birinciliğe layık görülürken 'Sesli Görüntülü Habercilik' kategorisi 'Haber Fotoğrafı' alt dalında 'Her şeye Rağmen' eseriyle Harun Şen ise ikincilik ödülünü kazandı.
Karcı ve Şen kazandıkları ödüllerle Necmettin Erbakan Üniversitesine, TRT Geleceğin İletişimcileri yarışmasında ilk ödül heyecanını yaşattı.

NEÜ Akademedya’ya’ya TRT’den iki ödül

SIRADAKİ HABER
}