HaberlerKırşehir HaberleriBelediye Başkanı Yaşar Bahçeci: 'Kırşehir'in kültürüne yakışır eser kazandırıyor

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: 'Kırşehir'in kültürüne yakışır eser kazandırıyor - Kırşehir Haberleri

Kırşehir'de Neşet Ertaş Kültür Merkezinin açılmasının ardından belediye, Güzler Evcil Hayvan Parkı ve Piknik Alanını hizmete açmaya hazırlanıyor.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: 'Kırşehir'in kültürüne yakışır eser kazandırıyor

Kırşehir'de mega projeleri hayata geçirerek şehrin 30 yıldır yapılmayan altyapı sorununu çözdüklerini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir için her noktada hizmet içerisinde olduklarını belirtti.
İhtiyaç duyulan her noktada çalışmalar yaptıklarını anlatan Yaşar Bahçeci, 'İhtiyaç duyulan cadde ve sokaklar da çalışmalarımızı yaptık. Amacımız her fırsatta çalışmaları yerinde inceleyerek hizmetlerin devam etmesini sağlamak.
Hiçbir çalışmayı aksatmadan çok yönlü olarak hizmet etmeye çalışıyoruz. 'Değişen ve gelişen bir Kırşehir' sloganı ile çıktığımız yolda çehresi değişen bir şehir ortaya koymak istiyoruz.
Bunu da 2009 yılından bu tarafa yaptığımız projelerle göstermeye çalışıyoruz. Bu anlamda da ekibimizle birlikte gece gündüz her türlü fedakârlığı göstererek Kırşehir için çalışmalarımızı sürdürüyoruz'dedi.
Yol çalışmalarının bittiği alanlarda kaldırım çalışmalarının başladığını ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şöyle konuştu:
'Yollarımız bitti. Şimdi yoğun bir şekilde kaldırımları bitirmeye çalışıyoruz. Her zaman söylüyorum bir sıkıntı çektik. Toz oldu, çamur oldu.
Trafik sıkıştı ama Kırşehir'in gelecek elli yılına yatırım yapıldı. Bütün alt yapımızı yeniledik zor bir iş yaptık, kolayı tercih etmedik.
Kolayı ne idi? Üstündeki asfaltı kazıyıp, üstüne bir kat asfalt atıp yapmaktı bu da 2-3 ay zamanda biterdi. Biz zor olanını yaptık tam beş kat asfalt attık. İnanıyoruz ki bittiğinde daha da iyi anlaşılacak.
Kırşehir şehir merkezi manasında şehir içi trafik problemini de bu proje ile inşallah çözeceğiz. Yeni otoparklarla, yeni otobüslerle, bisiklet kullanımı ile park alanları ile Kırşehir'imizi de trafik noktasında Türkiye'de en rahat şehirlerden birisi haline getirmiş olacağız.
Biz bütün gücümüzü sizden alıyoruz. Sizin güler yüzünüz, sevginiz, duanız bizim en büyük dayanağımız. Dualarınızı bizden eksik etmeyin.
Kırşehir'de sizlerin bütün ihtiyacını en güzel şekilde karşılamaya gayret ediyoruz. Belediye ekibi olarak bütün personelimizle, çalışma arkadaşlarımızla gayemiz sizlere en iyi hizmeti etmek. Kırşehir'i geleceğe hazırlamak, Kırşehir'i 2023. 2053. 2071'e hazırlamak bunun içinde gece gündüz demeden bütün arkadaşlarımızla birlikte gayretli bir çalışma içerisindeyiz'

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Kırşehir’in kültürüne yakışır eser kazandırıyor

SIRADAKİ HABER
}