Manisa haber: MASKİ personelike kurum içi eğitim

Manisa haber: Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, kurum içerisinde ve vatandaşla kurulan diyaloğu geliştirerek sunulan hizmeti daha kaliteli hale getirmek amacıyla personeline Kurumsal Kültür ve Kişisel Gelişim Eğitimi düzenledi.

MASKİ personelike kurum içi eğitim

MASKİ Genel Müdürlüğü, bünyesinde çalışanların kişisel gelişimlerine destek sağlayarak sunulan hizmeti daha kaliteli hale getirmek amacıyla organize ettiği eğitimlerini sürdürüyor. MASKİ, bu çerçevedeki eğitimlerine bir yenisini ekleyerek, personele yönelik Kurumsal Kültür ve Kişisel Gelişim Eğitimi düzenledi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi ile Destek Hizmetleri Dairesi başkanlıklarınca organize edilen eğitim, Performans Geliştirme Danışmanı İpek Alçı tarafından İkiz Kuleler Oda ve Dernekler Binası Konferans Salonu'nda verildi. Çeşitli mizansenlerle etkili iletişim yöntemlerinin aktarıldığı seminer sayesinde, günlük hayatta karşılaşılan iletişim kopuklukları ve bunların üstesinden gelme biçimleri hakkında farkındalık geliştirildi.
Seminerin açılış konuşmasını gerçekleştiren MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, kurumsal kültürün önemine değinerek, iş yerindeki mutluluğun toplumun tüm kesimlerindeki tutumlarla doğru orantılı olduğunun altını çizdi. Genel Müdür Coşkun, 'Toplumu oluşturan ve bir bütün halinde tutan siyasal, sosyal ve ekonomik tüm kurumların temeli insandır. Bu kurumlarda yaptığımız işi içselleştirip karşımızdakine doğru biçimde aktardığımız müddetçe prestij ve saygınlığımızı koruruz. Böylelikle kurumumuza olan saygı ve sevgi artış gösterir ve bizler de daha güzel, daha kaliteli hizmet sunabiliriz. Bu anlamda, işimizi sevmemiz ve çalışma motivasyonumuz çok önemlidir. Bu motivasyona sahip olmayan kişi ve kurumlardan başarılı olması beklenemez. Bizler de Manisa'nın önde gelen kurumlarından biri olarak, MASKİ bünyesinde çalışmaktan mutluluk duyuyor ve dayanışma içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz' dedi.
Kurum kültürü bilinci ile etkili bir iletişim geliştirmeye yönelik düzenlenen eğitime MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Bilgen, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Necati Abalı, Bilgi İşlem Dairesi Koordinatörü Gökhan Kiriş, şube müdürleri ve çalışanlar katıldı.

MASKİ personelike kurum içi eğitimEN ÇOK OKUNANLAR

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

1 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

2 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

3 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

19 Mayıs sözünü tuttu

4 19 Mayıs sözünü tuttu

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

5 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

6 Kocaeli'nden Samsunspor'a anlamlı bağış

Samsunspor'un rakibi Atakum

7 Samsunspor'un rakibi Atakum

Samsunspor'a müjde

8 Samsunspor'a müjde

Babasını, boğazını keserek öldürdü

9 Babasını, boğazını keserek öldürdü

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

10 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'


SIRADAKİ HABER