Samsun Haber: Ankara'da Havza zirvesi

Samsun Haber: TBMM'de AK Parti Samsun milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı ile biraraya gelen Havza Belediye Başkan Murat İkiz, ilçe için önemli gelişmeleri masaya yatırdıklarını belirtti.

Ankara'da Havza zirvesi

Havza’da yapılacak yatırımlar ve hizmetlerin takibi içi Ankara’da bulunan ve bir dizi ziyarette bulunan Havza Belediye Başkan Murat İkiz ve AK Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, AK Parti Samsun milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı ile biraraya geldi.
Yapılması planlanan hükümet konağı, okul binaları ve Havza Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili görüş alışverişinde bulunan ziyaretlerde altyapı çalışmaları da masaya yatırıldı.

GEREKENİ YAPACAĞIZ

Havza’ya yapılacak yatırımlar ve ilçenin diğer talepleri konusunda her türlü desteği vereceklerini belirten Milletvekili Kırcalı, "İlçemizin gereksinimleri ne ise gidermek için elimizden geleni yapacağız" dedi.

İSTİHDAM ÇOK ÖNEMLİ

Milletvekili Kurt ise Havza için organize sanayi bölgesinin büyük önem taşıdığına dikkat çekerek, "İlçenin sanayi ve istihdam merkezi olması için organize sanayide yatırımların bir an evvel başlaması lazım. OSB'nin yanı sıra ilçemiz, önemli bir termal sağlık merkezi haline de gelecek" diye konuştu.

İKİZ'DEN TEŞEKKÜR

Ziyaret sonrası değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı İkiz, "Sayın milletvekillerimize taleplerimizi ileterek kendilerine konu ile ilgili dosyalarımız takdim ettik. İlçemiz için olumlu görüşmeler yaptık. İnşallah milletvekillerimizin de desteği ile ilçemizde güzel gelişmeler yaşanacak. Bizim için en önemli konulardan biri organize sanayi bölgesine yatırımcı bulmak. Milletvekillerimizden gerekli desteği bugüne kadar gördük, bundan sonra da görmeye devam edeceğiz. İlçemiz adına Sayın Kurt ve Kırcalı'ya teşekkür ederim" ifadelerine yer verdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da travesti usturayla saldırdı!

1 Samsun'da travesti usturayla saldırdı!

Çarşamba'da dev operasyon! 20 gözaltı

2 Çarşamba'da dev operasyon! 20 gözaltı

Samsun'da önce bıçakla saldırdılar sonra gasp ettiler

3 Samsun'da önce bıçakla saldırdılar sonra gasp ettiler

Samsun plakalı TIR'ın freni boşaldı: 1 ölü

4 Samsun plakalı TIR'ın freni boşaldı: 1 ölü

Kamp yeri hazır

5 Kamp yeri hazır

Samsun 'Gazi Devlet'te güvenlik zafiyeti mi var?

6 Samsun 'Gazi Devlet'te güvenlik zafiyeti mi var?

İmtihan...

7 İmtihan...

Derbiyi izlemek 10 TL

8 Derbiyi izlemek 10 TL

Samsunspor taraftarından fiyat tepkisi

9 Samsunspor taraftarından fiyat tepkisi

Samsunspor'da endişeli bekleyiş

10 Samsunspor'da endişeli bekleyiş


SIRADAKİ HABER