Erzincan haber: Başbakan Binali Yıldırım memleketinde aşure ikramı

Erzincan haber: Erzincan'ın Refahiye ilçe Kaymakamlığı organizasyonu ile Başbakan Binali Yıldırım adına ilçe meydanında vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu.

Başbakan Binali Yıldırım memleketinde aşure ikramı

Başbakanı Binali Yıldırım'ın memleketi Erzincan'ın Refahiye ilçesinde ilçe kaymakamlığı organizasyonu ile Başbakan adına vatandaşlara aşure ikramı yapıldı.
Düzenlenen programa Erzincan Vali Vekili Dede Musa Baştürk, Vali Yardımcısı Yaşar Kemal Yılmaz, Refahiye İlçe Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir, İlçe Kaymakamları, il ve ilçe protokolü ile Başbakan Binali Yıldırım'ın aile fertleri katıldı.
Refahiye ilçesindeki Merkez Camii'nde okutulan Mevlid-i Şerif programının ardından ilçe meydanında aşure dağıtım programı düzenlendi. Erzincan Vali Vekili Dede Musa Baştürk, Vali Yardımcısı Yaşar Kemal Yılmaz, Refahiye İlçe Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir, Başbakan Binali Yıldırım'ın aile fertleri ile beraberindeki protokol mensupları Başbakan adına ilçe meydanında vatandaşlara aşure ikramında bulundular. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği programda, aşure ikramı ile birlikte vatandaşlara Başbakan Binali Yıldırım'ın selamı da iletildi.
Refahiye ilçe meydanında düzenlenen aşure ikramına ilçe merkezi ve köylerden gelen vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. İkramların ardından yapılan toplu dua ile program sona erdi.

Başbakan Binali Yıldırım memleketinde aşure ikramıEN ÇOK OKUNANLAR

Takım O'nu istedi

1 Takım O'nu istedi

Samsun'da silahlı saldırı!

2 Samsun'da silahlı saldırı!

Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

3 Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

4 Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

Samsun'a yakışmıyor

5 Samsun'a yakışmıyor

HER YER VAR, SAMSUN YOK

6 HER YER VAR, SAMSUN YOK

İpekoğlu'nun imha planı

7 İpekoğlu'nun imha planı

Bafra'da 2 kişi tutuklandı

8 Bafra'da 2 kişi tutuklandı

Yargıda devrim

9 Yargıda devrim...

Çiftçiye yüzde 50 hibe desteği

10 Çiftçiye yüzde 50 hibe desteği


SIRADAKİ HABER