Bilecik haber: Başkan Bakıcı sanayi esnafı ile kahvaltıda buluştu

Bilecik haber: Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, esnaf buluşmalarına devam ediyor.

Başkan Bakıcı sanayi esnafı ile kahvaltıda buluştu

Yardımcısı Ali Avcıoğlu ile birlikte Eski Sanayi Çarşısı Serdar Sokak esnafı ile kahvaltıda bir araya gelen Başkan Bakıcı, emektar sanayi esnafı ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve kahvaltının ev sahipliğini yapan Sanayi Esnafı Ayhan Dündar'a teşekkür etti. Bakıcı; 'Bozüyük'te faaliyet gösteren siz değerli esnafımız ile her fırsatta bir araya gelerek, sizlerin taleplerinizi dinlemek ve bunlara çareler üretmek Belediyecilik anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Esnafımızın sorunları ve talepleri bizler için çok önemlidir. Burada sizlerle birlikte buluştuğumuz kahvaltı sofrası, bizlerin keyifle sohbet ettiği bir platformdur. Sizlerden gelen talepleri birinci ağızdan öğrenmek son derece faydalı olacaktır' dedi.
Çok sayıda esnafın katılım gösterdiği kahvaltı buluşmalarında Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Bozüyük Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan, projeleri anlatırken, önümüzdeki aylarda ve yeni dönemde yapılacak olan çalışmalardan söz etti. Bugüne kadar hep ertelenmiş ve tabiri caizse halının altına süpürülmüş pek çok problemi çözmek için çalıştıklarını belirten Başkan Bakıcı, 'sorunları ertelemeyen, bu sorunları en iyi şekilde çözen' bir belediye olduklarını belirtti. Esnaf tarafından yöneltilen soruları da yanıtlayan Başkan Bakıcı, yapılan tüm plan ve projelerde giderek büyüyen ve gelişen bir Bozüyük'ü hesap ederek hareket ettiklerini belirtti.
Tekke Mahalle'ye yapılacak olan park, ilçe genelinde devam etmekte olan yol, asfalt ve kilit taşı yenileme çalışmaları, alt yapı çalışmaları, Şehir Hastanesi, Kapalı Spor Salonu, Kapalı Pazar İnşaatı ve hükümet destekli projeleri sanayi esnafına anlatan Başkan Bakıcı, kahvaltı sonunda birlik ve beraberlik içerisinde Bozüyük için çalışmaya devam edeceklerini belirterek, bu güzel sofrayı kendileri ile paylaşarak katılım gösteren herkese teşekkür etti ve Cuma günü hizmete girecek olan Cemalettin Köklü Parkı'nın açılışına davet etti.

Başkan Bakıcı sanayi esnafı ile kahvaltıda buluştuEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da beklenen kar geliyor

1 Samsun'da beklenen kar geliyor

Reis ailesinin acı günü

2 Reis ailesinin acı günü

Samsun'da silahlı saldırı: 4 yaralı

3 Samsun'da silahlı saldırı: 4 yaralı

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Sorumluluk bende'

4 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Sorumluluk bende'

Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

5 Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

Samsunspor'da personele müjde

6 Samsunspor'da personele müjde

Karadeniz'de feci kaza, kafası koptu!

7 Karadeniz'de feci kaza, kafası koptu!

Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

8 Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

Askerlerin üzerine çığ düştü! 5 asker şehit, 12 asker yaralı

9 Askerlerin üzerine çığ düştü! 5 asker şehit, 12 asker yaralı

1 günlük Hasılat Samsunspor'a

10 1 günlük Hasılat Samsunspor'a


SIRADAKİ HABER